Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit nagyon szeretek jártunk is meg minden de rá 3 nap után szakítunk aztán csak úgy dönt hogy barátok legyünk de én nem tudok az lenni nagyon szeretem őt de ő sajnos nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 20:31
 1/2 Moszuke ***** válasza:

mit gondolsz mi lenne helyes? mit kéne ilyen helyzetben tenni?

ha valaki tőled kérne egy ilyen tanácsot, te mit mondanál neki?

2014. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
átérzem a helyzeted, voltam már hasonlóban. szerintem nem túl sok mindent tehetsz, ha nem szeret úgy téged. gondolom nem akarod magadat ráerőltetni,ez nem lenne jó egyikőtöknek sem. próbáld meg megtudni, hogy miért szakítottatok
2014. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!