Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk azt mondják, hogy zavarba hozom őket a szépségemmel. Most ez mi?

Figyelt kérdés
És állítólag ezért "félnek" tőlem, így nem mernek nálam kezdeményezni. Ilyen lehetséges, vagy csak kifogás?
2014. febr. 25. 23:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
Figyu! Én nemhiszem,hogy annyira szép lennél,hogy zavarja jönnék :) Nem elég magabiztosak,azok akik veled eddig szembenálltak! Válassz olyan férfiakat,akik elég magabiztosak ahhoz,hogy a szemedbe nézzenek,és megmondják! "Igen,hölgyem ön nagyon csinos" :D Vagy " Hé,te k**a jól nézel ki" :D
2014. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ők túlságosan teszetoszák.
2014. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szóval nem mondják, hanem te találod ki. jó éjt, mentem aludni
2014. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Magabiztos férfi :D

Én még nem láttam olyat.

2014. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mikor rákérdezek, ezt mondják. Aztán a reakciójuk is ezt mutatja, mivel valóban látom az arcukon, hogy zavarban vannakk. Szótlanság, sok mosoly, nagyokat nyelnek, meg ilyenek.
2014. febr. 26. 00:40
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Ez ugyanolyan, mint ha valaki sokkal műveltebb mondjuk a másiknál, az is zavarba ejtő lehet néha.
2014. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom hogy zavarba jönnék-e :D
2014. febr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ez mi?


majdnem olyan szar csajozó duma mint a nincs meg a telefonszámom add meg a tiéd

2014. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kicsit el vagy szállva magadtól...meg nagyobb érdem lett volna azt kirakni, hogy az intelligenciád miatt jönnek zavarba..
2014. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja nagyon elhagyok szállva, főleg ahogy elnézem a ti válaszaitokat. Akkor inkább írjátok le azt, ha már itt az elszállásról beszélünk, hogy nektek mindegy mit, és milyen stílusban írom ki, akkor is nagyképű vagyok. Én meg nem tudom megmondani nekik hogy mit mondjanak rólam. Ezt gondolják, ezt mondják.
2014. febr. 26. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!