Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megnéztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megnéztetek egy lányt/fiút aki olyan jól nézett ki, hogy ott helybe le smárolnátok?

Figyelt kérdés

És amikor megszólal akkor hülyét kaptok? :D

/A kérdés vicces szándékból íródott./



2014. febr. 26. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Volt. Gyönyörű lány volt, de amint megszólalt, sugárzott belőle a butaság.
2014. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem smárolnám le :D


De volt már olyan, hogy láttam egy igencsak dekoratív hímet (:D) és amikor megszólalt...fú, leesett az állam. Egy amőba szintjén volt nagyjából...nem...inkább páfrány, én meg csak dobáltam a hátasokat :DD

Aztán nagyon gyorsan lekoptattam

2014. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
#2: A páfrány fotoszintetizál. Néhány embernek még annyi esze sincs.
2014. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kicsi vadulósabb buliban előfordult... :P 24F
2014. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

3-as!

Igazad van!

Nem is tudom, akkor tégla

2014. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
#5: Abból pedig házat lehet építeni, tehát hasznos. Én az ilyen csajokat a rossz minőségű cipőkhöz tudnám hasonlítani. Párszor fel lehet húzni, de másra nem jó.
2014. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Naponta látok minimum 5-10 lányt,akivel simán megtenném,ha lehetne.Csak ott van az a feltételes mód,ez a baj.

Bár teljesen mindegy,idáig se akart tőlem senki túl sok mindent.Még csók sem volt soha életemben,szóval hiába akarnék én bármit is...

22/F

2014. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Inkább csak dugásként


csók nem kell

2014. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

6-os!


:DD

a cipő is hasznos. De most komolyan megdugnátok egy ilyen totál buta libát? Vagy a férfiaknál nem számít?

2014. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#9: hidd el, van az a bizonyos idő, ami után már mindegy, csak nézzen ki jól. Nekem még nem sikerült elérni, de ki tudja, mit hoz a jövő :D
2014. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!