Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megnéztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megnéztetek egy lányt/fiút aki olyan jól nézett ki, hogy ott helybe le smárolnátok?

Figyelt kérdés

És amikor megszólal akkor hülyét kaptok? :D

/A kérdés vicces szándékból íródott./



2014. febr. 26. 15:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9: Én nem, sőt ha nem lenne buta akkor se ha nem szeretem. Mint sok más dolognál itt se lehet általánosítani. :D
2014. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jó az általánosítás az tényleg nem jó
2014. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

majdnem mindig így van .ha arra várnák hogy dekoratív nő értelmesen szólaljon meg na arra várhatnák :D


de az ilyet nem beszélgetni viszi az ember.Konkrétan a volt barátnőm is egy nagyon csinos de ku*rva buta lány volt :D de kedveltem.Mindig én vagyok az ész a csapatban :)

2014. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13-as!


Hát nem tudom, tehát amelyik nő okos az nem lehet szép...na lehet, hogy ezzel vitatkoznék egy pár sor erejéig

2014. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
amelyik nő szép is meg okos is az már férfi :D
2014. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Amelyik nő szép, és okos, annak már van pasija. Ha mégse, írjon üzenetet :D
2014. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

15-ös!

Ilyen hozzá állással tényleg maradj inkább a butuska nőknél

2014. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Amikor meg foiskolas koromban sokat buszoztam tavolsagi jarattal, elfordult, hogy az igeretes kulso keltette illuziot azonnal porig rombolta, amikor megszolalt a lany.


Szoval igen, van ilyen, de szerintem ilyen elmenyrol gyakorlatilag majdnem mindenki be tud szamolni.

2014. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nem mondom amúgy hogy nincs ilyen mert van, csak kevés rá az esély :D ritkák.Most ha csak azt keresem legyek egyedül inkább évekig? :D logikus....


mert nálam ez van akivel órákat beszélgetek az nem jön be,aki meg buta mint a seg-g az meg mit ad isten szép is hozzá.:D

pedig én nem vagyok felszínes ember.csak régebben.Az is elég ha aranyos,nem baj ha butácska :d majd kiképzem én:D


amúgy 3lányból össze tudnák rakni egy rendeset :D

2014. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hogy egy 20-as IQ-jú csajjal vagy-e együtt. Számomra ez teljesen irreleváns. Csak nem szeretem amikor a férfiak itt verik a mellüket a buta alaptalan közhelyeikkel.
2014. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!