Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek mennyire vonzó tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire vonzó tulajdonságok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, kiskoromban rengeteg dolgon mentem keresztül /szülők vitái majd válás ,válságos helyzetek ,kötözés, rossz anyagiak, depresszió stb./ csendes vagyok , illemtudó és nem a legújabb swag ,divat követő ember. Szabadidőmben mangákat olvasok, énekelek vagy hajléktalan szállón önkénteskedem. 17 éves koromig nem szeretnék fiúzni. külső: vékony testalkat barna haj ,barna szem.

2014. febr. 26. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 17 éves korodig nem akarsz pasizni, akkor miért kérdezed?
2014. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aranyos nagyon, de nem kellett volna ide kiírni, ha te nem akarsz pasizni. Ahogy mondják az ördöggel nem szabad játszani..:-)
2014. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tündérke vagy! :) Egyem a szíved! Aranyos.
2014. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát... Én már beléd szerettem kép nélkül is. :$
2014. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem apám meghalt, nagymamám állandóan ordibál, anyám felém se bagózik, anyagi helyzetünk nekünk is rossz, sokszor megaláztak a suliban, de még így is szeretem az életem. ;)
2014. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez a "tündér vagy", etc....kommentek csak szerintem szánalmasak?
2014. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ,hogy nem szeretem. :)
2014. febr. 26. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg egy imádnivaló lehetsz, aki egyszer veled lehet, talán sohasem akar majd elengedni. Sok szerencsét te aranyos leány. :) (egy az általad leírt belső jellemed és külsődet szintén kedvelő 22/F)
2014. márc. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még valami (szintén előző): ha el is kezdesz fiúzni, ne úgy tedd mint a többi kortársad, ettől sokkal komolyabban kell tenned, mivel nem érdemelsz meg akárkit, és nem is lenne jó, ha sokan csalódást okoznának. Ha rendes fiút akarsz találni, azt ajánlom induljon alap ismerkedéssel, de kapcsolat csak jóval hosszabb idő után alakuljon ki, mint ahogyan az szokás a tizenéves korosztályban. Annyit tudok aki tényleg megkedvel, az képes lesz hosszabb ideig csak a barátod lenni, mert mindig a szívében tart, főleg ha ezeket tudja majd rólad, és még sok mást, amiben megnyílesz előtte. Vagy te nyílsz meg őszintén, vagy azt veszed észre hogy ő. Ez nagyon jó lépés. Ja és alap, hogy nem kezd el nyomulni erőszakosan. Esetleg felvehetheti elég korán a kapcsolat fogalmát, ha neked korai megmondod neki, hogy még szeretnél tovább ismerkedni. Ha szeret várni fog mindennel amennyit csak akarsz, ha nem hozzád ilő úgy is lekoptat. Rövden ennyit tudok ajánlani ha már ilyen türelmes vagy és vársz 17 éves korodig. :)
2014. márc. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!