Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek - e terhes?

Figyelt kérdés

2 hete késik a menzeszem, szombaton meg hétfőn is csináltam tesztet, mind kettő negatív lett, de annyira kívánós vagyok, meg sokat eszem, amit általában jól tudok kontrollálni,de valamiért nem megy.

Nőgyógyászhoz időpontot 3 hét múlvára kaptam.

Lenne értelme venni még tesztet?



2014. febr. 26. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat akkor nagyon is van értelme venni még egy tesztet. Amúgy szerintem nem vagy terhes, az étvágyad meg jó, ami tökre pozitív dolog. :D
2014. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves? Beállt már rendesen a ciklusod? Milyen védekezési módszert használtok? Mások is szokott késni? ennyiből nem tudjuk mi sem, mint ahogy te sem, hogy terhes vagy-e. Elvileg a teszt már mutatná, de ki tudja.
2014. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, mindig szokott késni pár napot vagy nagy ritkán előfordult,hogy előbb is jött meg, de ennyit nem ingadozott, és nem értem az okát, meg azt sem ,hogy étkezés terén miért nem tudom magam kontrollálni, állandóan csak ennék. és így mínusz 58 kg után , nem ezt várnám :) (120kgról fogytam le 61-62re), óvszerrel szoktunk védekezni
2014. febr. 26. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Babakocsi olcsón eladó!!
2014. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudjuk. megugrottak gumi nélkül?
2014. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és kihagytam: idióták kíméljenek :D
2014. febr. 26. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Azta!! Gratulálok a fogyásodhoz! Ügyes vagy! Mostanában fogytál le? Csak mert lehet ettől is a késés. Azért én vennék egy 25-ös érzékenységű tesztet. Milyennel teszteltél?
2014. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi utolsó!

igen mostanában,szerintem ez miatt nem, mert lassan fogytam és ettem mindent csak mértékkel

nem tudom elősszőr patikában vettem egy drágábbat, utána meg a dm-ben egy olcsóbbat

2014. febr. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!