Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínozni akar azzal, hogy néz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínozni akar azzal, hogy néz? Nem érez mást?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam, aki tetszik nekem. Észrevettem, hogy sokat nézett rám febr.14-én. A suliba nállunk szokás, hogy kiraknak egy dobozt, és abba lehet leveleket küldeni egymásnak. Csak név és osztályt kell ráírni. Mivel nekem tetszik, szinte kínzott a tekintete. Szóltam a bnőmnek, hogy levelet szeretnék írni, de ugy h senki ne lássa meg. Odajött az egyik lány oszt. társam és kérdezte, hogy mit csinálunk. Modtam neki, hogy csak rajzolok. (Kétszínű, nem tud titkot tartani mindent kikotyog és pletykál, megszívtam már vele egyszer vele de nagyon) Mondta, hogy levelet akar írni kitolásból a többieknek. Ajánlottam neki, hogy bel kézzel írja, mert abból nem nagyon tudnak rájönni (nameg én is úgy írtam) és lerobogtunk a bnőmmel, h bedobjam a levelet. Nem a teremben írtam rá a nevet, mert észrevette vna a lány. Lerohant uttánunk, és éppenhogy sikerült ráírnom a nevet. Kérdezte h kinek küldöm, de mondtam neki h nem hiszem h beledobom. Ideadta az ő leveleit, h dobjam a dobozba, és míg azon fáradoztam, hogy az apró nyíláson bedobjam a papirokat kikapta a kezemből az én levelemet amit a srácnak szántam és leolvasta a nevet. Nagy nehezen visszakaparintottam tőle, és széttéptem. 1 milliószor bocsánatot kért, de annyira csalódott voltam, nameg mostanáig is attól félek, h elmodja a srácnak. Igaz megígérte, hogy tartja a száját és a barátja életére esküdött, h nem mondja el senkinek. Aznap volt a farsang, és láttam, h rám-rám pillantott elég gyakran a fiú. Volt amikor összetalálkozott a tekintetünk, de nem mosolyodott el egyikünk sem. Nem beszéltünk egy árva szót sem, csak egymásra pillantgattunk. Azóta nem volt semmi sem, nem szólunk egymáshoz. Ma voltunk korcsolyázni az oszt.tal. Most is láttam h sokat néztük egymást, és amikor a bnőm húzott (nem nagyon tudok korizni, de gyorsan tanulok, a végére már versenyeztünk) mondtam neki h vigyázzon, mert el fogunk esni. Elmentünk melette, de halványan meglökte a derekamat egy "jajj" kíséretében. Utána még szemezgettünk egy kicsit, de nem sokat. Annyira furálom, hogy amikor iskola van, akkor nem nagyon néz rám, de amikor program van akkor elég gyakran. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az oszt. kiránduláson. Az utólsó évben a tanárnő bevállalt egy ottalvósat, nagyon kíváncsi vagyok, h ott mi lesz. :O

Tavaly a volt bnőm megsértődött rám, és azóta nem békültünk ki, elhordott mindennek, nem is áll már szándékomban azok után. Ő tudta egyedül, h tetszik nekem a srác, nemtom visszamondta e.

Most mit csináljak? Szeptembertől úgyis mindenki meg a maga útjára, nem hiszem, hogy fogok vele valaha is találkozni. :(

Bár én soha nem fogom elfelejteni, ő lehet h igen :(


Bocsássatok meg, h hosszú lett, és a bunkó válaszoktól kíméljetek :)


2014. febr. 26. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársad akkor csak hajrá, beszélgess vele!!:)
2014. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a haverjaival nem vagy jóban?:) mert lehet, hogy tőlük megtudhatnál óvatos tapogatózással bármi hasznosat. Vagy ha más nem, így egy társaságba kerülnétek, és lehet, hogy nagyobb esély lenne egy beszélgetésre.

Én erre gondoltam először. De ha az osztálytársad, akkor majdhogy egész nap egy légtérben vagytok. És a leírtak alapján kizárt, hogy csak ,,kínozni akarna". Én még azt is megkozkáztatnám, hogy érez valamit irántad. :) csak eléggé bátortalan, ha nem lép semmit

2014. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hááát.. a haverjaival nem nagyon vagyok jóba. Swagnek gondolják magukat, így nem igazán szólunk egymáshoz :(
2014. febr. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!