Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz egyedül lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz egyedül lenni, de rájöttem, hogy nem is tudnék senkivel kapcsolatba kezdeni míg nem teszem rendbe saját magam lelkileg, viszont nem hiszem, hogy egyedül ez menni fog. Ördögi kör?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni?
2014. febr. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak döntés képtelen vagy.
2014. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgyan ebbe a cipőbe vagyok, írj nekem nyugodtan és segítsünk egymásnak na mit szólsz? :)
2014. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kicsit, de tuti nem ördögi kör. Mindenki a saját életéért felel. Ergo csak nagyon erősnek kell lenni, és tenni valamit. Nem mástól kell várni, hogy segítsen. Annyi dolgot lehet csinálni. Te még is mit teszel egész nap? és mi az amit nem, pedig jó lenne? És miért nem kezded el? És hol vannak a szüleid, a testvéreid, a barátaid, a pszichológusod? Persze gondolom ezek nagy része nem létezik, vagy nem beszélsz velük, de kellene. Szóval... én is ezt érzem, de könnyebb rinyálni, pedig tenni is lehetne, és kell is. hajrááá
2014. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt tapasztalom. Aki boldog (mert van pàrja) az kiegyensúlyozott , pàrnak senkinek se kell lelkibeteg
2016. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!