Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy meztelen csinos nőt pl egy filmben minden életkedvem elmegy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt, hogy barátommal néztünk egy filmet amiben volt egy meztelen nő és nekem minden életkedvem elment és szinte sírhatnékom támadt, mert arra gondoltam h biztos jobban tetszik neki, mint én mivel még én is láttam, hogy sokkal jobban nézett ki. Általában visszatartom ilyenkor az érzéseim de volt már, hogy emiatt összevesztünk barátommal és mondta, hogy idióta felfogásom van és gyerekes vagyok, és amúgy tudom is h igaza van de mégsem tudok ez ellen mit tenni.. ilyenkor olyan rondának érzem magam és szó szerint elmegy minden életkedvem, mivel én még a nyomába se érek. Mit tegyek hogy elmúljon ez az érzésem? 20/L
2014. febr. 26. 21:41
1 2 3
 11/25 ASOT ***** válasza:

Akkor megkérdem, tudnál még faragni magadon , hogy jobb alakod legyen?

Futás úszás, felülések, biciklizés, esetleg edzőterem?

Vagy inkább picit lustácska vagy?


Amúgy a barátod veled van és nem hiszem h azt éreztetné veled h nem vagy neki megfelelő...szóval ideje lesz felnőni és túllépni ezeken a sérelmeken.

2014. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
12 nem vagyok kövér, inkább vékony ( = nincs mellem) ez is az önbizalomhiányom egy nagy összetevője. És sajnos nem tudok hízni rengetegszer próbáltam már, de ilyenek a génjeim, anyukám is mindig vékony típus volt.
2014. febr. 26. 21:55
 13/25 anonim ***** válasza:

Addig másolom be, amíg nem reagálsz rá:


Én olyankor, amikor így cirkuszolsz, levetkőztetnélek meztelenre és végigcsókolnám minden sejtedet, majd egy kiadósat szexszelnék veled.

2014. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 ASOT ***** válasza:

nem azt mondtam h kövér vagy.

és mivel van a legnagyobb problémád úgy összességében ?


mert sporttal lehet formásítani a combokat meg a seggedet pölö.

jön a nyár elmehetnél egy építkezésre dolgozni fel le hordanád a lépcsőkön a téglákat és olyan segged és combod lenne nyár végére h ihajj...feltéve ha nem akarsz sportolni.

2014. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna.... mondjuk én sportolok, és fenékre gyúrok, ha már mellem nincs. de nem értem miért van velem, mindig az jár a fejemben, hogy biztos azt kívánja bárcsak nagyobb mellem lenne vagy ilyesmi.... de nem szabad ilyenekre gondolni, mert ezzel megölöd a kapcsolatot.:S tényleg, saját tapasztalat. ha nem tetszel neki, nem lesz veled, ha meg szakít, inkább emiatt szakítson, mint amiatt, hogy nem vagy hajlandó elengedni magad, meg ilyeneken aggódsz és a tudomására is hozod. meg fogja unni. erre én is most jöttem rá.:S filmnézés közben ha nagymellű nő van borzalmasan érzem magam, és ilyenekre gondolok, de biztos nem kezdek el neki hisztizni ezen. ha elhagy, mert kicsi a mellem, hát menjen, ilyen emberre nincs szükségem, és neked se.:)


de tényleg ajánlom a sportot, főleg az alakformálást. nem csak önbizalmat ad, de attól még, hogy nem nagy a melled, lehetnének formás lábaid és feneked. sok férfi inkább ezeket nézi.:) ez már csak rajtad múlik. 20/L

2014. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

14 Bocsi, nem tudtam, hogy komolyan írod :) Hát jó lenne, ha minden problémát meg lehetne így oldani, de sajnos nem így van.


15 Az alakommal nincs gond, egyedül a mellemmel, mivel mint ahogy már írtam túl kicsi. És nem, nem olyan kicsi, mint ahogy itt már rengeteg lány panaszkodott erről, aztán mikor képet tettek ki kiderült, hogy valójában nincs is kicsi mellük. Nekem tényleg kicsi van. Ezt max plasztikával lehetne megoldani, de az se nekem se a barátomnak nem tetszik igazán, viszont így meg nem érzem magam igazi nőnek.

2014. febr. 26. 22:09
 17/25 A kérdező kommentje:
16 Sajnálom, hogy veled is ez a helyzet. :/ Igazából nekem csak a mellemmel van gondom, de az teljesen kiöli minden önbizalmam, főleg nyáron. Én is próbálok magamon uralkodni, de volt hogy már egyszerűen nem bírtam tovább magamba fojtani. És közben teszem ezt úgy, hogy tisztában vagyok vele, hogy idióta vagyok de mégis ezt érzem.:/ Tudom, hogy ezt csak úgy tudnám kiküszöbölni ha lenne önbizalmam de nem tudom honnan szalajtsak egyet. Amúgy szoktam sportolni igaz nem rendszeresen, de odafigyelek az alakomra. Köszi, hogy írtál.:)
2014. febr. 26. 22:18
 18/25 ASOT ***** válasza:

úgymond csak a mell a probléma? íjjujj :)

Én is az eredeti híve vagyok, inkább legyen kisebb mint futószalagon gyártott.


Amúgy kép nélkül mindenki csak biztatni tud. képpel meg valószínűleg még jobban.


20 éves vagy, nem várom el h felnőtt aggyal gondolkozz, és élj, de próbáld meg egy kicsit. fogadd el magad és akkor máshogy nézed majd a filmeket.

2014. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem szokásom dícsérgetni a nőket, mert így is agyon vannak, de most kivételt teszek. A mgyar lányok az egyik legszebbek a világon, ebbe te is beletartozol:) A barátodnak biztosan te vagy a legszebb, nem érdemes egy film miatt rosszul érezned mgad, na fel a fejjel! 23\F
2014. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19 Nem szeretnék képet mutatni, sajnálom, ha ezzel csalódást okozok bárkinek. :) Próbálkozom uralkodni magamon, de néha kicsúszik alólam a talaj és akkor kijön belőlem minden, amit addig magamba fojtottam.


20 Köszi, aranyos vagy. :)

2014. febr. 26. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!