Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy meztelen csinos nőt pl egy filmben minden életkedvem elmegy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt, hogy barátommal néztünk egy filmet amiben volt egy meztelen nő és nekem minden életkedvem elment és szinte sírhatnékom támadt, mert arra gondoltam h biztos jobban tetszik neki, mint én mivel még én is láttam, hogy sokkal jobban nézett ki. Általában visszatartom ilyenkor az érzéseim de volt már, hogy emiatt összevesztünk barátommal és mondta, hogy idióta felfogásom van és gyerekes vagyok, és amúgy tudom is h igaza van de mégsem tudok ez ellen mit tenni.. ilyenkor olyan rondának érzem magam és szó szerint elmegy minden életkedvem, mivel én még a nyomába se érek. Mit tegyek hogy elmúljon ez az érzésem? 20/L
2014. febr. 26. 21:41
1 2 3
 21/25 ASOT ***** válasza:
najó akkor itt az ideje h elmenj fogat mosni , majd lefeküdni aludni. mesét most nem mondok.
2014. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ok. :)
2014. febr. 26. 22:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz ilyet! Én mesét akarok!!!!
2014. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
24 Tessék, csak hogy ne feküdj le mese nélkül :) http://www.youtube.com/watch?v=IqfrgDm2J-Q
2014. febr. 26. 22:55
 25/25 anonim válasza:
Szerintem csak úgy ülj le vele filmet nézni, hogy csinosan ki vagy öltözve, esetleg mielőtt filmet választanátok, nézz bele a trailerébe, és ott szedd össze magad, ne pedig a film alatt gondolj olyanokra, hogy valaki szebb nálad. Vagy, ha olyan rész van, ahol a csaj meztelen, mondd a barátodnak, hogy WC-re mész, vagy iszol, és ha visszaöttél mosolyogj rá egy nagyot, és akkor látja, hogy bizony nagyon szép vagy :)
2015. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!