Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a "túl helyes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a "túl helyes" pasik visszaélnek azzal, hogy nagyon jóképűek és szeretik kihasználni a nőket?

Figyelt kérdés

Vélemény?

Tapasztalat?

(Nemet és kort is írjatok, légyszíves!)



2014. febr. 26. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nme kro k?
2014. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én meg túl szép vagyok, akkor hogy is van ez?
2014. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Megtehetik, épp úgy ahogy a "túl népszerű" lányokba sem szorult semmi empátia, egyedül önzés.

Tapasztalatom szerencsére nincs mert kerülöm őket nagy ívben.

26/F

2014. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy iszonyú jó kinézető barátom volt, nagyon nehéz eset mint ember. De no lám, 50 feletti volt a strigula. Bezzeg mások... Igen, én meg szerelmes voltam. Aztán álltam tovább. Talán mások is ezt tették. Ha belegondolok, szexuális értelemben most is ugyan olyan vonzó.

Komoly kapcsolatot szeretett volna, általánosságban. De nem nagyon jött össze neki. De benne volt abban is, ha adódott valakivel valami.. Ugye aki megteheti.. :P

Több emberről nem tudok. De ha ez vigasztal valakit, boldogabb nem volt.

2014. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ASOT ***** válasza:
0%

Van aki igen. De egyáltalán nem olyan biztos, hogy rosszul teszik...élnek. Kihasználják az élet adta lehetőségeket.


persze csúnya dolog kihasználni másokat megdugni majd szakítani...de egyszer élünk.

2014. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

bőven nem annyira mint a túl helyes csajok

a túl helyes pasik max megdugnak

a túl helyes csajok meg megdugatják magukat és még le is húznak anyagilag


csoda ha tök átlagos lányokra bukom?

2014. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen,és szerencsésnek mondhatjuk magukat, ha sikerül őket megkaparintani kicsit :D
2014. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A nők meg belemennek,na akkor hol is a hiba?

Amúgy igen így van,de semmit nem tudsz vele kezdeni.Ha nem mennének bele,és el lennének küldve melegebb éghajlatra,akkor nem lenne ez.

2014. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jellemtől is függ. Ha akarják, megvan a lehetőségük.
2014. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem követem figyelemmel, de a helyükben ezt tenném.

24F

2014. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!