Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nők tényleg mindig mindenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nők tényleg mindig mindenbe többet képzelünk?

Figyelt kérdés

Ha pl. van egy helyes pasi, és egyértelmű jelét adja, hogy le szeretne velünk feküdni, akkor mi mindjárt azt hisszük, hogy csak "ki akar használni", meg "csak arra kellek neki"

Pedig ha mindketten tetszenek egymásnak, miért kell mindig azon gondolkozni, hogy mi lesz később?


2014. febr. 27. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mindenbe, de azért elég sok dologba
2014. febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

amit írsz,az inkább hazugság önmagadnak.

mert ha magadba nézel,akkor be kell látnod,hogy is kívánod őt,csak nem akarod,hogy ku-rvának nézzen,mert dugsz vele az 1.-2. randin.

ez az anti-kur-va védekező reflex és az áthárítás,ami egy kamu.

ami a szörnyű,hogy anonimben sem vállalod be.

szóval ezt a ki akar használni dolgot gyorsan felejtsd el.

2014. febr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbször igen.


Viszont én eddig, ha megkívánta valakit, mindig lefeküdtem vele. Más kérdés, hogy 1-2. randin én még senkit sem kívántam igazán, mert ahhoz, hogy megőrüljek érte, kell valamennyire ismernem, és kellenek felé érzelmek. Ehhez pedig kell egy kis idő. Ha nem így működnék, akkor örömmel lefeküdtem volna az első randin is azzal, aki megtetszett.

2014. febr. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, csak a naív libuskák.


Ha te sem akarsz mást, csak egy kalandot, akkor mi a probléma?


Ha éppen ott ismerted meg a pasit, miután ágyba csal, mégis mit vársz? :D :)

Persze, ha benne vagy, akkor te is kihasználhatod.


A gond ott van, hogy van egy hülye előítélet, hogy a nők férhet keresnek, a pasik meg dugni akarnak. Nos, ez azért nem így van, de tök jó erre hivatkozni, mert olyan bájosan kommersz féligazság, és bulvár lapokat el lehet vele adni.

2014. febr. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel, védekező reflex, ami ráadásul tanult viselkedés.

Az oldalon is azt látom, hogy a lányok/nők (sok fiú sem tegyük hozzá) nagyon nagy többsége alig, vagy egyáltalán nem rendelkezik szexuális én/öntudattal. Társadalmi elvárás, és szülői nevelés miatti reflex az automatikus "nem!".

És igen, tipikus szövegek a "nem engedem, hogy kihasználjon" és a "nem akarom megd--atni magam".

Ezekben a mondtaokban nyomokban sem fedezhető fel a személy saját vágya, független véleménye, tisztán látszik, hogy reflexből adott sablon válasz. Akinek van tudatos szexuálisa annak a szavaiban ő is megjelenik, tehát őt "nem kihasználni akarják", hanem elgondolkodik, hogy ebből neki mi a jó, és jólesne e az XY-al a szex (egyezik e a vágya a másikkal), nem "megd--atom magam" hanem elfogadom e a közeledést, mert akarok e szexelni mert mondjuk régen voltam férfival, stb... Saját szempontjai vannak, ismeri,felismeri, elismeri a saját igényeit/vágyait, van annyira határozott személyiség, hogy ezt hajlandó felvállani (legalább maga felé), és ez alapján dönt (saját döntése van érvek alapján. A nem vagyok k. nem érv, hanem kifogás, relfex válasz amiben nem jelenik meg a saját énkép.). És nagyon azt látom, hogy aki mondjuk össze -vissza csapong (sokak szinvonala szerinti megnevezéssel: ribizli) az sincsen tisztában ezzel, csak csapong. (másik véglet)

Szóval az első fontos lépés leülni egy délután csendben otthon, átgondolni, hogy mik az igényei, miért, és hogyan, és nagyon önnevelő megoldás erről egy papiron listát irni. Nagyon sokat segit az önmegismerésben :) (fiúknak is!)

2014. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!