Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves vagyok es terhes lettem,3 eve van baratom es mindenbe melletem all o mart dolgozik. Meg szeretnem tartani csak nem tudom hogy mondjam el a szuleimnek? Aki atesett ilyenen vagy hasznos tanacsa van irjon

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 07:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerűen! De azt is mond el,hogy hol fogtok lakni,miből tartjátok el a gyereket,miért nem fogsz tovább tanulni. Ha meg lesz a baba,akkor évekig nem találsz majd munkát!

Egy gyerek nem játékszer,nagyon sokba kerül, főleg,ha majd ovis-iskolás lesz.

2012. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigany a baratom sem cigany es vedekztunk minden alkalommal . Az elo valaszolonak pedig anyit mondok hogy koszonom a normalis valaszt es a sulit folytatni akarom amugy elso tanulo vagyok.
2012. márc. 10. 08:06
 3/28 anonim ***** válasza:
4%
Akkor hogy a fenébe lettél terhes, ha védekeztetek??
2012. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg kiszakadt az ovszer . jol teszem ha megtartom? Vagy jobb lenne ha elvetetnem?
2012. márc. 10. 08:14
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Jobban jársz ha elveteted,te is tudod..
2012. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Súlyos hibát követsz el, ha 17 évesen gyermeket vállalsz - mondom ezt úgy, hogy _nagyon_ abortuszellenes vagyok.

Nem tudod még, mennyi felelősséggel jár, nem vagy elég érett hozzá.

2012. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Meg van egy kis idom atgondolni ha jol tudom 12-ik hetig lehet abortuszra menni . Minden fele keppen ezt szeretnem atgondolni mert ez egy komoly dontes lessz az eletemben .
2012. márc. 10. 08:20
 8/28 anonim ***** válasza:

Segítséget kér mert bajban van, ilyenkor nem illene és különben is teljesen midegy a hovatartozása.

Annyi bizonyos, ha terhes vagy és meg akarod szülni a gyereket, nem lesz egyszerű válalás és az életed sem lesz az. Nem az a legnehezebb, hogy miként mondd el a szüleidnek, amit egyébbként tegyél meg minél hamarabb. Fiatalon lemondani mindenről, a szórakozást stb egy időre elfelejtheted. Csak a gyerekkel kell majd foglalkozzál,

fel kell hogy neveld ami nem kevés pénz.

Felelőtlenek voltatok, nem tanultatok mások hibáiból, a szüleid majd teljes joggal kiakadnak. Készülj fel a legroszabbra és gondolkodj, beszéljétek át mibe vágsz bele és mit akarsz, a jövőd függ tőle.

2012. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Erdélyi vagy?

Én is abortusz ellenes vagyok de 17 évesen ne szüld meg a gyereket!

Lassan 21 éves vagyok a barátom 25 de még mindig azt mondom ha babám lenne nem merném bevállalni mert nincs miből és, hogy felnevelnünk.

De természetesen ez a te döntésed és részben a barátodé.

Ő hány éves?

2012. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
33%
Van olyan megoldás is hogy örökbefogadják a babát és akkor nem kell egy ártatlan magzat életét elvenni
2012. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!