Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy a természetes, visszafogott nők jönnek be nekik, mikor a tapasztalat nem úgy mutatja?

Figyelt kérdés

[link]


Példának okáért hoznám a fenti nőt,akinek soksokezer ember írja naponta,hogy mennyire dögös meg szexi. Az én meglátásom szerint viszont nem épp a természetes, visszafogott nők táborát erősíti..A férfiak lek*vázzák,leműnőzik, de mégis ezt nézik meg,ezt tartják szexinek..


2014. febr. 27. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a fenti nő gebe, mű és nem szexi
2014. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Kognitív disszonancia. Persze k*rog*tnák ezerrel, de nem biztos, hogy hosszú távra is kellene nekik. Leragadnak a külsejénél, a lelki világa nem is érdekli őket. Akinek pedig elég annyi, hogy jól néz ki és d*gható, az igénytelen. A visszafogott nőket talán komolyabb célra tervezik, mint az ilyen macákat, azért mondják, hogy azok jönnek be nekik. De majd jönnek a fiúk is, aztán kijavítanak, ha rosszul gondolom.
2014. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert vannak néhányan, akiknek valóban a természetes, visszafogott nők jönnek be, de nem ők a többség.

Mert sokaknak mást jelent a természetes és visszafogott, sokan már a természetesnek tűnő műcicit, műhajat is ide sorolják, mert valójában fogalmuk sincs arról, hogy mű, sok férfinak ehhez annyira nincs szeme.

2014. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem embertől függ, hogy kinek mi jön be. Én nekem személy szerint ez a nő nem jön be. Megjártam már egy plázacicával, jól nézett ki és káposztalé volt az agya helyén. Álltalában a gazdag pasiknak jönnek be az ilyen nők mert nekik csak dugni kell. Úndoritó mikor látok egy sportkocsit egy ilyen cicával meg egy pasival. Ezek csak élőskdödők. A szépségüket Istentől kapták és ezzel élősködnek másokon. Aki meg nem olyan szép az megbecsül, mert ő tudja, hogy mi a helyes.
2014. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a férfiak legalább 50%-a képtelen megkülönböztetni mi mű és mi nem mű. Pl. a $eggig érő műhajra is sok azt hiszi valódi, meg a szolidabb műszempillára.

Vagy ha azt vesszük, a fordítottját gondolják. Nekem pl. kerek melleim vannak, néha még push-up melltartóval is feltolom és megkaptam már a kérdést hogy fáj-e amikor csináltattam (?!) meg az osztálytársamnak akinek melírozva van a haja azt hitték hogy a szőke csíkok benne természetesek. Szóval sokan nem látják. Van egy típus, aki az igénytelenekre bukik, akikről tényleg üvölt, hogy minden original rajtuk, de akik a csinosabb természetes lányokra buknak, azok gyakran meg nem tudnak különbséget tenni a mű is nem mű között, mert néha olyan élethű a mű.

Az ilyen barbie-kat meg kb. 90% dugná, de max. 15% tartaná állandó barátnőként - azok, akik ilyenek pasiban is.

2014. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A plázacicák a kozmetikumoktól és a plasztikai műtéttől kapták a szépségüket.
2014. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert képmutatóak. Mondom ezt férfi létemre, tehát itt a férfiak nagy részére gondolok.


Én feketén-fehéren megmondom egy csajnak, hogy _ha úgy érzi_ (és fontos h magától tegye), akkor sminkelje magát, csináltasson műkörmöt, festesse a haját. Ha tényleg kicsi a melle és zavarja, akkor csináltasson akár nagyobbat. Nem fogom attól rosszabbnak gondolni, sőt lehet h még szebb lesz.

És ha az önbizalmának jót tesz, máris ezerszeresen megérte a dolog. A kisugárzás a legfontosabb, de az nincs önbizalom nélkül.

Ez már a 21. század, ha vannak lehetőségek a "tuningolásra" ugyan miért ne élnének vele, még a legszebb nők is? Ha így még szebbek lehetnek? Miért ne élnének a lehetőséggel. Én se fogok középkori technikát használni, ha itt vannak a legújabb, 21. századi dolgot. A természetességet meg hagyjuk már meg, az ősembernek. Mert ez csak egy hülye duma, mióta az ember felvett ruhát, azóta már nem természetes. Hát még mióta feltalálták a borotvát...

A nyavalygók meg pampogjanak csak nyugodtan. De a képmutatással az a nagy probléma, hogy pár lány elhiszi, aztán csodálkozik, hogy pattanásos arccal, karikás szemmel, fakó divattalan hajjal, nem nézi meg őket senki.


22/F

2014. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!