Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más pasik is túlértékelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasik is túlértékelik a lányokat?

Figyelt kérdés
Régen sok olyan lánnyal próbáltam összejönni, akik egyszerűen sosem értek rá. Szerintem ezért van amolyan elérhetetlen kisugárzása számomra már minden lánynak. Pedig nagy részük még nálam is magányosabb, és félniük kell mikor használják ki őket..
2014. febr. 27. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A lányok igazából sosem tudják, hogy mit is akarnak, ezt tapasztaltam eddig. Mindig olyan pasik után futnak akik magasról leszarják és akik meg foglalkoznának velük azokat meg számba sem veszik, vagy éppenséggel legyünk jó barátok, mert ilyenkor szükség van a mi fajtánkra de csak barátilag (úgymond lelkitámaszként).
2014. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem felejtek. Mivel minden dolog szarul esett ezért valakit meg fogok rugdosni, mármint érzelmi úton. Az a baj, hogy csak olyant tudok bántani aki hozzám is kötődik. Pedig a lányok nagy része nagyon kedves, aranyos, törődős lány, csak sajna nem velünk kedves, nem velünk akar törődni..
2014. febr. 27. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Miért jönnének olyannal össze, aki nem tetszik nekik? Miért Kéne összejönniük olyannal, aki számukra nem vonzó, csakhogy jót tegyenek, például veled?
2014. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én sem jönnék össze olyannal akivel nem akarok. De ha akar tőlem valamit, hogy én nem akarok tőle semmit. Ekkor a lány azt gondolja, hogy nem akarok tőle semmit. De ha azt mondom, hogy nem érek rá, akkor lehet azt gondolja, hogy én lehet, hogy akarok tőle valamit, csak épp nem érek rá.

Remélem érzed a különbséget.

2014. febr. 27. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos én alapból nem kezdenék olyan csajjal, aki nincs tisztában az értékeivel, és nekem kell építeni neki egy személyiséget és megmutatni neki, hogy az élet milyen.


Bocs, van elég problémám ezen kívül, nem hiányzik még 1 púp a hátamra.


Aki nem akar csalódni, az ne kezdjen párkapcsolatot, ne ismerkedjen, sőt ne is lépjen ki a házából, mert lehet a zebrán átmenve elcsapja egy autós. Ennyire egyszerű.

2014. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!