Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Mi a f_szért nincs?Mindenhol csak párokat látok,az összes fiú tök helyes lányokkal van együtt vagy legalább baráti szinten,de nekem 20 éves koromra sem barátnőm nem volt,sem egy lány barátom.Senki nem akar tőlem semmit,mindenkinek van már párja meg más fiú tetszik neki meg egyéb lekoptató dumák aztán jönnek a "te is tuti megtalálod a párodat" közhellyel.Hiába vannak fiú haverjaim,hiába járok bulikba is,velem sosem foglalkoznak a lányok,mint ha levegő lennék.Meg szoktak nézni elég sokszor,de semmi több.Magas vagyok(190 cm)és sportos alkatú,viszont az arcommal nem tudok mit kezdeni,nem mondták még rám,hogy csúnya vagyok,van aki szerint átlagos,van aki szerint helyes,változó.

Kezdeményezni,még sosem kezdeményeztem élőben,viszont nálam rengeteg lány igen,de nem alakult ki semmi komoly,nem léptem semmit.

Mégis mit kellene tennem,ez itt a nagy kérdésem.Hogyan alakuljon ki köztem és egy lány között kapcsolat,eleinte csak rendszeres beszélgetés,utána viszont több.Mit csináljak?

Vagy ilyen szar a személyiségem?

Das ist személyisééég.személyiség személyiség személyiség úgy bizony dá.


2014. febr. 27. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert népművészeti agyagedény vagy.


Köznyelvben: köcsög

2014. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Kezdeményezni,még sosem kezdeményeztem élőben"


amm ezért

2014. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet túl szerethető, kedves és szofisztikált vagy.
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Kezdeményezni,még sosem kezdeményeztem élőben"


És nincs barátnőd? El se hiszem.

2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát kezdeményezz...
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de akik nálam kezdeményeztek,azokkal is lehetett volna valami.de nem lett.hol rontom el?meö
2014. febr. 27. 20:58
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, talán ne a lányoktól várd el, hogy kezdeményezzenek...

1# Az nem népművészeti CSERÉPedény? :D

2014. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ENNYIRE HÜLYE VAGY?? OTT RONTOD EL HOGY NEKIK KELL KEZDEMÉNYEZNI!! A NŐK NEM SZERETIK A PIPOGYA FÉRFIAKAT!! DE SZENVEDJÉL CSAK!! SÍRJÁL!!
2014. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Na, ja... Interessante Frage.

Also, ich habe viele Freundin, aber sie mögen mich nur freundlich. Sie wollen nichts mehr, nur Freunschaft.

2014. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és az baj,ha mindig cigi van az orromban
2014. febr. 27. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!