Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késik a menstruáció, lehetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruáció, lehetséges emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6.napja késik a menstruációm.

Fel voltam fázva és eléggé stesszes is vagyok,barátommal óvszerrel védekezünk egyszer sem csúszott le,vagy lett volna kiszakadva mert mindig felfujjuk a biztonság kedvéért.

A felfázásomra antibiotikumot írtak.: Curam 500Mg. Ebből szedtem napi 3x1 szemet.

Esetleg ez befolyásolhatja-e a menstruáció késését?

Előző is késett 5 napot,akkor is fel voltam közbe fázva,viszont gyógyszert akkor nem szedtem.

Kérem,ha valaki tud valamit ilyesmiről írjon mert fontos! :)



2014. febr. 24. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben óvszer nélkül nem történt behatolás, nem valószínű, hogy terhes vagy.

Felfázás okozhat késést, az antibiotikum nem.

2014. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

idegeskedés is

felfázás is

akár egy orbitális orgazmus is

meg :csak is

2014. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt óvszer nélküli behatolás.(előjátékban volt kézzel)

Felfázás volt,és eléggé stresszes is vagyok mostanába hamar elsírom magam,a melleim is fájtak most már mondjuk nem.

2014. febr. 24. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap is szexeltünk a barátommal. akkor még nem jött gondoltuk élvezzük ki. meg pénteken is akkor viszont eléggé "kemény" szex volt..:)
2014. febr. 24. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod beléd is élvez szexnél,akkor terhesség is lehet.Felfázás és stressz miatt is.
2014. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem élvez belém.mikor érzi hogy megy el akkor egyből kihuzzuk és vége.:)
2014. febr. 24. 21:48
 7/8 A kérdező kommentje:
kihagytam 15 éves vagyok. Mindig védekezünk,sohasem megy el bennem
2014. febr. 24. 21:59
 8/8 A kérdező kommentje:
valaki? :o
2014. febr. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!