Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti segítenéte k egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti segítenéte k egy olyan lánynak aki elutasitott (ismerös és eddig jóban voltatok)? vagy inkább b+++odjon meg és oldja meg a problémáit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem eddig mindig elutasítottatok lányok,de én nem haragszom senkire!
2014. febr. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze. sőt, nem egy ilyen példát tudok. attól, hogy visszautasított, még nem utálom, nem tett semmi rosszat. egyszerűen nem jöttem be neki úgy. tök' oké. ha meg segítségre van szüksége, ott vagyok, ahogy ő is segít nekem, ha kell. ennyi.
2014. febr. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az attól függ, miben kér segítséget. ha semleges dolog és bárkinek megtennéd, akkor oké.

de ha a szerelmi életét akarja rád terhelni, az csúnya. nem annak kell panaszkodni, aki ott lett volna, hogy együtt minden könnyebb legyen.


n

2014. febr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Segítenék.
2014. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon általános dolgokban segítenék,de már egy kicsit i jobban meg kéne erőltetnem magamat,akkor mehet máshová vagy szóljon a pasijának.
2014. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szerelmi életében nem segítenék, ha más problémája lenne akkor meghallgatnám persze és, ha tudok valamiben segíteni neki akkor megtenném.

Az elutasítás nem egyenlő azzal, hogy egyáltalán nem érdeklem őt, csak egyszerűen nem úgy tekint rám mint lehetséges pasira.

2014. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lapátra tett, majd hozzám jött panaszkodni a problémáival a a barátjával kapcsolatban. Igen, segítettem neki megszüntetni ezt a kapcsolatát. :P Nehogy már még én adjam meg neki a pozitív megoldást, boldogságot ezek után...
2014. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!