Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, vékony fiúként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony fiúként csak körülbelül minden századik lánynál van minimális esélyem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még az is több, mint a semmi. Alacsony, dagadt férfiként nekem teljesen 0% az esélyem akár csak egy randira is.
2014. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát, az alacsony vékony fiúknak egy lánynál sincs. legalábbis a kérdések alapján
2014. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dumb és Dumpert láttad? Tudhatnál, hogy van esélyed.
2014. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha magas vagy az már egy automatikus +30%.
2014. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Remélem biztató lesz amit írok neked!!

Nekem egy 185-90 magas fiú tetszik aki nagyon-nagyon(!!) vékony, nem gyerek már, de még mindig kapja a negatív kritikát,stb, de annyira vékony hogy lehetetlen rájönni hogyan is lehet valaki ENNYIRE vékony, de nekem pont ez tetszik benne.

KÜLÖNLEGES! :))

Ne csüggedj, butaság amit írsz.

2014. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kifejezetten előnyös, ha magas vagy.:) Az izmokat meg simán lehet fejleszteni, csak kitartás kell hozzá.:)
2014. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Magasság/tömeg?Legalább ezt leírhattad volna
2014. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta szenvedek már az izom-illetve tömegnöveléssel,egy személyi edzővel edzek jó ideje és az étrendet is követem,de csak minimális változást hozott,azt mondta az edző,hogy genetika kérdése az egész,van akin fél év után is durva változás,a többségen 2-3 év alatt,nekem úgy 5-10 év kellene egy átlagos alkathoz...
2014. febr. 28. 15:16
 9/15 A kérdező kommentje:
Körülbelül 192 cm magas vagyok,a tömeget le sem írom inkább...
2014. febr. 28. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha valaki ilyen nehezen tud hízni annak felszívódási zavar is lehet az oka. Ezt nem árt kivizsgálni. Vagy lehet a pajzsmirigyeddel van a gond.
2014. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!