Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, vékony fiúként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony fiúként csak körülbelül minden századik lánynál van minimális esélyem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ne írd le a lényeget...
2014. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Genetikai okai vannak,a családban mindenki hihetetlenül vékony,kivéve édesapámat,de sajnos nem az ő tulajdonságait örököltem.Testvérem hasonló magassághoz 58 kiló,édesanyám is magas és 40 kiló környékén mozgott,én olyan 60 vagyok.
2014. febr. 28. 15:30
 13/15 anonim ***** válasza:
190 fölött vagy magasságban és 60kg körül mozog a súlyod? Az tényleg durva. Amúgy szerintem sem ártana egy alapos orvosi vizsgálat. Lehet a tápanyag nem tud rendesen felszívódni. Viszont a kérdésedre válaszolva, én mindig is az izmos fiúkat szerettem, hát erre barátom nem egy vékony fiú lett?! XD Most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, senki sem tökéletes. Minden embernek van valami szépséghibája. Fogadd el magad, mert hidd el, biztos lesz olyan lány, akinek tetszeni fogsz:) 23L
2014. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen orvosi jellegű problémám nincs,voltam már külön emiatt is kivizsgáláson.Még az orvos is meglepődött,hogy soha nem látott ilyen pici és vékony csontokat.
2014. febr. 28. 16:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Sokaknak bejönnek a vékony fiúk, nekem is van egy ismerősöm, aki hihetetlenül vékony (szerintem körülérném a kezeimmel a csípőjét :DD pedig lány vagyok), mikor megismertem, a külseje alapján nem gondoltam semmi negatívat(egy nagydarab, vagy túlságosan kigyúrt sráctól alapból viszolyognék), miután megismertem, mint embert, hát kb beleszerettem az intellektusába, a humorába, az eszébe és elolvadok a kék szemeitől és már kimondottan tetszik, h ilyen különleges a testalkata. Amúgy meg előfordul, h kimondottan helyes, és brutál kidolgozott testű srácok legyeskednek körülöttem, mégsem érdekel egyik sem.

Úgyhogy ne aggódj ilyesmi miatt!

2014. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!