Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek/öltözködjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek/öltözködjek, hogy a 'menőbb' pasik is szóba álljanak velem?

Figyelt kérdés

Ápolt, normális külsőm van, igyekszem nem kilógni a sorból az öltözködésemmel, szóval se negatív se pozitívan nem térek el az átlag kortársaimtól, 23 éves vagyok; úgy öltözöm, viselkedem, ahogy mindenki más is az egyetemen

De valamiért csak a kevésbé menő pasikkal jövök ki, állnak velem szóba. Az önbizalmam sokat javult az elmúlt egy évben, de ez sem segített sajnos.


A 'menő', határozottságot, hatalmat kifejező pasik öltözködése, viselkedése számomra egyértelmű. De egy nő hogy öltözzön, viselkedjen ha tiszteletet, hatalmat (jó értelemben, hogy elismerjék)... akar kifejezni?


Öltözködés, viselkedés, megnyilvánulás és egyéb tanácsokat várok.


Besavanyodott emberek beszólásaiból köszönöm, most nem kérek ezen az oldalon.


2014. febr. 28. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a kevésbé menő pasi nem elég jó?
2014. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
undorral tekintesz a nem elég menő pasikra, miközben te meg csak egy kis semmi bóhoc csaj vagy, akit max csak párszor megdugnának a menő csávók, aztán kuka, mert annyira semmitmondó vagy számukra, mind stilusoddal mind kinézeteddel. :3
2014. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
persze most majd megprobálod rámkenni, hogy besavanyodott vagyok, csináld csak. Pedig a visszaszólásra elhasznált agyi kapacitásodat önkritikára is fordithatnád.
2014. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

semmi bajom a 'kevésbé menőkkel', a legjobb fejek a világon, minden hozzám közel álló ismerősöm ilyen típus, nem nézem le őket.

Nem azért akarom, hogy észrevegyenek a menőbbek, mert pasihiányom van, hanem a kapcsolatépítés, a csoportmunka, szakmai előrehaladás tekintetében a menőbbeknek vannak jó kapcsolataik, és mivel hamarosan végzős leszek, én már a szakmai dolgokra gondolok, hogyan tovább... Szóval nem párkapcsolat, hanem egzisztenciát megalapozó kifejezetten szakmai szempontból nézett kapcsolatépítés érdekel.


Ilyen szempontból vártam volna válaszokat, nem úgy értve, hogy hogyan illegessem magam, mert nekem menő pasi kell párkapcsolatra

2014. febr. 28. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:

ja és ehhez a külső adottságaidat szeretnéd segitségül hivni?


a mezei halandó meg dolgozza ki a belét minden nap kétszer, hogy vigye valamire?

2014. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 WheneverYouWant ***** válasza:

Nagy gondokat érzek... Nem kioktatni akarlak. a véleményemet mondom el... Az ember viselkedésén nagyon nehéz változtatni.. Amilyennek te gondolsz egy igazi férfit.. amire a nők általában azt mondják hogy "ez egy igazi férfi" Azt tudatosan tanulni nem lehet. Ezeket az embereket a fiatal koruk tette ilyenné, gyerekként érte őket valami hatalmas trauma amitől megerősödtek. Vagy csak olyan társasággal lógtak ahonnan ezt a viselkedést hosszú idő után átvették. Csak azt szeretném levezetni hogy itt neked tanácsot adni hogy hogyan viselkedj hogy ezeknek a srácoknak begyere nem lehet... A második válaszolónak lesz igaza mert meg fogod próbálni és pár menet után kuka lesz. Azért mert te csak megjátszani próbálod azt ami ezeknek a srácoknak kell(vagy is hogy ahogy te gondolod hogy kell).


De ha valójában ez a terved hogy menő pasid legyen akkor el kell kezdened valahol és itt utalnék vissza arra amit az elején írtam hogy társaságban átvett szokások. Keresd az ilyen pasiknak a társaságát de kihasználni ne hagyd magad. De ebben a korban már az sem gáz.. ha van hozzá kedved belemész egyéjszakásba ha nincs nem... ez ilyen korban teljesen normális. Szerintem csak így tudod megtanulni hogy hogyan érdemeld ki a valódi tiszteletüket.

2014. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

jaj de hülyeségeket beszél már :D


Figyi ha beküldesz egy menő srácot egy csoport csaj közé, akkor ugyis a legszebbekre fog csak hajtani, nem azt fogja elsősorban nézni, hogy melyik csaj a jófej meg ilyenek...


Legtöbbször a szép csajok introvertáltak és ha nem néznének ki ugy ahogy akkor észre se venné őket senki.

2014. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsónak: jókat írsz, de "De ha valójában ez a terved hogy menő pasid legyen" nem érted te sem, nem akarom, hogy menő pasim legyen, de még csak flörtölni sem akarok velük, , azt akarom, hogy befogadjanak a társaságukba, hogy a munkaerőpiaci, szakmai... kapcsolataikba bevonjanak,


és ehhez nyilván kell egy elegánsabb öltözködés, és nem az adottságok kihasználásával,

de leírom egyszerűbben: szintet lépni kapcsolatépítés (nem párkapcsolat) szempontjából, na ezt szeretnék, de nem tudom hogyan kellene

és nem hiszem, hogy meg kellene játszanom magam,

de nem baj, biztos én nem tudok fogalmazni, azért értitek félre, mert hát ki más a hü*e, ha nem a kérdező mindig /:

2014. febr. 28. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
corvinus?
2014. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem Corvinus, hanem mérnökképzés
2014. febr. 28. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!