Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a cigány pasikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a cigány pasikról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 22:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vonzzák a rezet XD
2014. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az hogy jóképű vagyok!;)
2014. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Leginkább az idősebb korosztály tagjaival ismerkednek.
2014. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem is gondoltam rájuk, hopp, már ismét nem...
2014. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudnék együtt lenni egy roma pasival...

Ismerek néhány rendes,tisztességes tagot,de vonzalom soha az életben nem tudna felébredni bennem irántuk!

26N

2014. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
1-es ezért ment a pacsi! :DDD
2014. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

1. Biokémiailag tökéletesek! Bármilyen fém (leginkább nemes- és színesfém) a közelükben hasonló reakciót vált ki, mint a kámfor! Rendkívül rövid idő alatt gáz halmazállapotúvá válik. A romák vízzel nem igazán reakcióképesek!


2. Biológiailag rendkívül fejlettek. Néhány példány ork ill. ősemberszerű járása csak kaméleonszerű reflex, illúzió az őket körülvevő világnak; ha kell, rendkívüli gyorsaságot képesek elérni, akár “kilókkal" a hónuk alatt is.


3. Társadalmilag: mélyen elítélik az idős, védtelen, ártatlan emberek bántalmazását, megkínzását, megerőszakolását, megölését;a hasznot nem hozó, erőszakos, előre nem kigondolt bűncselekményeket, mint pl. sírok rongálása, tájházak felgyújtása, buszok dobálása, vasúti kábelek ellopása! Mély tiszteletet éreznek az életmentő emberkék iránt (tűzoltók, orvosok), a rosszindulató pletyka pl., hogy a munkáját végző tűzoltó alól ellopják a létrát, alaptalan dolog.


4. Helyük a világban, Európában: bárhová képesek beilleszkedni, fogékonyak a tanulásra, nyelvek megtanulására! Olyannyira szeretik pl. az iskolát, hogy sokuk 18 évesen még hetedikes.


5. Kultúra: csak azt hallod a zenéjükben, hogy “dirib-darab" meg “csip-csirip"? Botfülü vagy! Számtalan Nobel-díjas van közöttük; most sajnos egy név sem ugrik be, de sebaj!

2014. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs velük bajom, de csak ha sterilek.
2014. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

azt hogy a vér nem válik vízzé


lehet akármilyen kulturált, rendes stb de előbb utóbb kivillan a foga fehérje

2014. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok,kiegészíteném a válaszom.

Egyszer fényes nappal nekem jött egy cigány fószer,csak mert nem akartam ismerkedni vele.Megjegyzem normálisan utasítottam vissza.Majdnem lefújtam paprikasprayvel,de szerencsére jött a buszom és így megúsztam a dolgot!

Szval többek között innen is az ellenszenv!

2014. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!