Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok azokról a pasikról akik csak fiatal lány szeméjében keresnek maguk mellé lakotársat és még oda is irja a hirdetésben hogy küldjön képet is?

Figyelt kérdés

egyébként a lakbért beszedné és oda is irja hogy nem szexhirdetés de akkor is milyen már ez? szerintetek gáz az ilyen?

25/F


2013. okt. 8. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
egy szexéhes barom.
2013. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem fiú a lakótársam, de fél tőlem :D


20/l

2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mit tettél vele?
2013. okt. 8. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem borotválkozott egy hónapig, elég ijesztő tud lenni :D
2013. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem bántottam :D
2013. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy baszatl@n.
2013. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*személyében


Mindenképpen célja van azzal, hogy neki tetsző lányt akar lakótársnak - aki ebbe belemegy, az tudja, mit vállal.

2013. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok és ha választhatnék én is inkább lány lakótársat szeretnék. Elegem van a rendetlen,igénytelen pasikból akikkel az elmúlt években közösen béreltünk lakást. Persze csajok általában meg nem akarnak pasival együtt lakni. Nehéz ez.. :/
2013. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóva. Én is inkább laknék egy lánnyal, pedig van barátnőm, de egyelőre nem megoldható az együttélés. Viszont elegem van abból, hogy én takarítok magam után, még is mászik és él minden és mindenhol. 22/F
2014. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!