Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak játsszadozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak játsszadozik velem, vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Van barátnője, de néha úgy érzem, hogy közeledni próbál felém, de lehet hogy csak én értem félre. Pl. amikor egyedül vagyok, már többször odajött hozzám, és kedvesen beszél velem, mosolyog rám; néha amikor nem figyelek, hirtelen megjelenik előttem, és mosolyogva a szemembe néz, közel áll hozzám, és pedig ilyenkor többnyire zavarba jövök.. ; egyszer mentünk haza, és amikor már külön kellett volna hazaindulnunk, még kb 1 órát beszélgettünk; mondta már hogy szép a szemem stb, viszont néha az az érzésem, hogy észre sem vesz. Nekem is tetszik az illető, de nem merek közeledni hozzá, mert amikor még ismerkedtünk akkor barátnként tekintettem rá, de mióta szeretem, már alig merek odamenni vele beszélgetni.. Ezeket az apró dolgokat vegyem jelnek vagy csak viccelődik velem? 16/L

2014. márc. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"Van barátnője"

Minden amit ez után írtál felesleges rizsa. Nem szeret.

2014. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, singularity.

attól még simán szeretheti őt is, hogy van barátnője.

2014. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a francnak akar vele összejönni, ha képtelen hűséges lenni???

Komolyan nem értem néha az emberek gondolkodását...

2014. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem értem, ezért kérdeztem.. :/
2014. márc. 1. 11:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon tudom elfelejteni.. nem megy ki a fejmből, mit csináljak? :O
2014. márc. 1. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom szerintem nem szeret csak barátságos és néha bókol.

Te pedig azért látsz bele többet a dologba mert már beleestél. Azt hiszed azzal, hogy rád néz máris érez valamit irántad, pedig nem.

Közeledj más fiúkhoz és hamarabb elfelejted.

2014. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet igazad van, hogy csak azért gondolom azt hogy talán ő is szeret, mert én már nagyon őt.. De miért jó neki, ha bolondít ilyen kézmegérintős, szépmosolyos, szembenézős, meg más ilyen hülye dolgokkal? :( Szerintem feltűnt neki már abból, hogy zavarban vagyok, hogy bejövök neki, és lehet, hogy kihasználja :(
2014. márc. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!