Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feladni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feladni egy érzést? Már 3 éve szerelmes vagyok egy lányba, rajta kívül nem létezik más az életemben, de ő nem szeret, csak játszadozott velem.3 éve már, hogy nem is láttam őt és nem beszéltem vele.

Figyelt kérdés
Most 24 éves vagyok, azóta nem volt más az életemben, még csak alkalmi kapcsolat sem. Sokak annak a tipikus, helyes, playboy pasinak gondolnak, vagy néznek, a legszebb nők vannak folyton a nyomomban, de mindenkit vissza utasítok, nem látok senkiben semmi pozitívat. 3 év nem kis idő, mégis csak rajta jár az eszem és reménykedem, hogy egyszer viszont látom őt és vele élhetem le az életem. Teljesen magányos vagyok, már-már depresszióban szenvedek miatta. Hiába van saját lakásom, autóm (nem luxus egyik sem, régi ház és egy régi skoda, mielőtt jönnének a beszólások, hogy csak egy elkényeztetett gazdag srác vagyok), ha egyszer nem látom az értékét, nem okoznak örömöt a tárgyak, vagy a pénz nélküle.
2014. febr. 9. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld elfoglalni magad értelmes dologgal, nem pedig egy vesszőparipán lovagolni, és viselkedj férfi módra. Van egy tippem, miért nem akart egy ilyen pasit magának az a lány...
2014. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem valaki azért szakított, mert egy ilyen több évvel ezelőtti álomképet kergetett. Borzalmas, hogy nekem is meg magának is ezzel a hülyeséggel mit okozott. Ne legyél ilyen, életellenes és beteges dolog ilyen megszépült álomképeket kergetni. Térjél észhez, és akarj boldog lenni. Ha kell, menj el valami értelmes pszichológushoz. sportolj, legyen hobbid, menj emberek közé. kutass a neten, hogy hogy lehet ettől megszabadulni. a legfontosabb, hogy akard föladni a dolgot.
2014. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!