Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak vagy menjek? Szeret-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy menjek? Szeret-e még?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval félévig.Aztán szakítottam vele,mert egy lány rávett.Aztán megint összejöttünk egy hónapra.Aztán a fiú szakított velem.Rá 1 hónapra összejött azzal a lánnyal ,aki rávett anno engem hogy szakítssak vele.Én bedühödtem és a fiú anyukájának nagyon csúnyákat írtam fészen.Az exemet az akkoi barátnője porig alázta majd dobta.Mi el lettünk tiltva.Még mindig elvagyunk. :( Egy jó ideje nagyon jó volt a kapcsolatom a fiúval.Csókolóztunk,ölelgetett és fogta a kezemet meg minden.Persze titokban.És csak kevesek tudták hogy együtt vagyunk.Mondta az egyik barátunknak, hogy szeret engem nagyon és elfogja mondani.Megvolt beszélve egy randi,vártam...Nem jött.Erre kiborultam és elkezdtem sírni.A barátaink elkezdték mondani hogy biztos megint átvert és durva üziket hagytak a telóján.Közbe kiderült kórházba került.Bemntem hozzá és azt mondta hogy nem szeret és nagyon dühös volt.Azt mondta elege lett belőlem és hogy majd találok mást....Én kaptam egy jó kis munkalehetőséget tőle messze.Nem tudom,maradjak? Egyszer azt mondja nem szeret,egyszer meg azt hogy igen...
2014. febr. 12. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

"Aztán szakítottam vele,mert egy lány rávett."


Inkább menj.Értelmesebb társat érdemel.

2014. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj. Nem kellesz neki. NEm csoda
2014. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!