Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg az osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Elég vékony a teste,a hangja is kicsit "olyan".Az érdeklődési köre a divat.Lányokkal barátkozik és velük lóg mindig.Sosem hallottam,hogy lenne barátnője(kapcsolat).Viszont még régebben mikor "megvádolták",hogy meleg,akkor tagadta.
2014. márc. 1. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
ez érdekes, nem nagyon szokták tagadni.
2014. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
# 1 :D
2014. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne tagadnák! Gondolj bele, hogyha konzervatív szülei vannak és visszajutna a fülükbe, hogy meleg a gyerekeük.
2014. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
#3-as te sem ismered az irónia fogalmát, mi?:D
2014. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen oszt. társam :D Pontosan ugyan ilyen :DD
2014. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%

Bárcsak nekem lenne ilyen osztálytársam.

F17

2014. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól,mert vékony az semmit nem jelent:)

Én ismerek kigyúrt melegeket is:)

Vannak ilyen,vékony,kicsit femininebb melegek is.


Elég nagy bunkóság erre rákérdezni,olyan,mint egy vallatás.

Szerinted ki vallaná be,mikor tudja,hogy csak baja lenne belőle?Csak piszkálnák,főleg a középsuliban,ott mindenért piszkálják egymást a gyerekek.


Attól is függ hogyan kérdezik.Ha érzed a kérdésben a bunkóságot,te sem fogsz őszintén felelni.


Amúgy meg ha ő magától nem közli veled,neked erről nem kell kérdezősködni.Mert ne a te dolgod.Ha akarja megosztja,ha akarja nem.

2014. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nekem is volt egy pont ilyen osztálytársam. Mindig velünk lógott, szerettük is, de azért mi is gyanakodtunk néha, bár különösebben nem zavart. Most pedig nem is tudom mióta barátnője van. Szóval nem biztos hogy az, de ha igen akkor sincs semmi köze senkinek hozzá.
2014. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!