Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasak az igények a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasak az igények a nők külseje terén a férfiak részéről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Egy nő szinte bármilyen külsővel találhat párt magának, míg férfiként sokkal nehezebb, ha valaki nem jóképű, magas, izmos, az nagyjából eláshatja magát, ha pedig ráadásul ocsmány arcú, alacsony és dagadt, mint én akkor arra sincs esélye, hogy valaha is nők közelébe jut.
2014. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Általában nem. Miért? Mert a nők igényei mindig magasak, ezért a férfiaknak be kell érniük csúnyán szólva a saját szintjük alatti nővel.


Számokkal leírva, pl. egy 6-os férfinak ritkán adatik meg a lehetőség, hogy egy 6-os nővel legyen (mivel a 6-osnak 7-es, 8-as férfiak kellenek), ezért általában 4-5 az "alsó" határ. Persze van néhány kivétel is, ami, úgy vettem észre, csakis a pénztárcától függ. Ilyenkor előfordulhat, hogy a 6-os férfinak minimum 7-es az igénye a lánnyal kapcsolatban. Ha nincs vastag pénztárca, és úgy magasak a férfi igényei, akár ítéletnapig is várhat.

2014. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Helyezd el magad ezen a kinézeti skálán:


[link]


Ha megvan, akkor ez a helyzet:

Ha 6-os, vagy afeletti vagy, akkor a férfiak 80%-a úgy általában vonzónak tart.


Ha 4-es, vagy az alatti vagy, akkor nagyon kevés férfinál van esélyed és azok is főleg hozzád hasonló kinézetűek.


Ha 5-ös vagy, akkor azért még relatíve sok férfi figyelmére számíthatsz. 2-ből 1 férfiére biztos és összességében azért még mindig jó dolgod van.


Te hol vagy a skálán?

2014. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A skálát te csináltad? Férfi szemmel szerintem nem jó, a 4-esnek kéne mondjuk a 3-as helyén lennie. Elméletileg az 1,2,3 kategóriáknak kéne a nők 30%-át kiadnia. Szerencsére nem néz ki minden harmadik nő úgy, mint ez a három kategória. Az meg, hogy 10-es valójában nem létezik, butaság.
2014. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen nőknek magasabbak az igényeik. Főleg azért mert a férfiak udvarolnak nekik van miből válogatni. Fordított esetben nem így van. Meg ha csak azt nézem, nekem egy lánynál annyi az igényem, hogy ne legyen csontsovány, se 120kilós. És az arca legyen normális. Szóval nem nagy. Lányok sokkal többet várnak el, és ez gáz.
2014. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4:

Nem én csináltam.

Nem az én véleményem, hanem több ezer férfié. Van egy amerikai fórum, ott csinálták ezt pár éve. Kirakták még ennél is több nő képét és szavazni kellett, hogy melyik hanyas. Ezek lettek az átlagok.

A legtöbb nő, akivel már a legtöbb férfi szexelne, az 5-ös. Mindenki kicsit máshogy értékel (nem lesz olyan nő, aki minden férfinél egy kategóriába esne), de összességében ez a konszenzus. Hidd el, jó pár képet én is arrébb csúsztatnék a listán, de ez a konszenzus.


Van 10-es. Ha megnézed a listán, ott van hogy például a vörös 9-es 10-esnek számít annak, aki szereti a vörösöket. Az ázsiai 9-es pedig az ázsiaikat szeretőknek számíthat 10-esnek.


5:

Totálisan fordítva értelmezted a kérdést.

2014. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem, ez így már más, mintha valaki szabadidejében ollózta volna össze. Lehet azért furcsa, mert nekem egészen más kép él a fejemben a skálázásról. Az én szememben a 10-es az a nők felső 10 %-a, a 9-as 81-90 % és így tovább.


Azért mondom, hogy gyakorlatilag nincs 10-es (amit butaságnak tartom), mert jó, hogy a vörös csaj valaki szerint 9-es, más szerint meg 10-es, de ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy a valamelyik csaj a 6-os kategóriában más szerint 8-as. Persze értem, hogy egy csaj se volt, akinek az átlaga 10-esre jött volna ki.


Mindenesetre érdekes látni, hogy más emberek hogy látják a nőket, jó hogy kiraktad.

2014. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A skála azért jó így, mert a szépség, ahogy más mennyiségi jelleg sem lineáris eloszlású, hanem Gauss-görbét vesz fel. Tehát valószínű a 10-es kategóriába a nők alig 1% tartozik, ahogy az 1-esbe is. A nők közel 50%-a a 5-ös, 6-os kategóriába kerülne. (Olyan, mint a magasságnál, ott is csak kevés 1,50 alatti ember van és kevés 2 méter feletti.)
2014. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agyam eldobom ti állandóan csak ezzel a pontozásos f..zságon lógtok. Nem kéne inkább le..arni? Kérdésre válaszolva a nők nem felsőbb rendű lények ugyanolyan emberek mint mi. Hogy mi számit magasnak az elég relatív dolog. Nekem igenis vannak igényeim a nőkkel szemben, mert normális kapcsolatot keresek és teszek is érte.
2014. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!