Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ijednek meg a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijednek meg a srácok attól, ha megmondom, hogy mit dolgozik apukám?

Figyelt kérdés

Rendőr-nyomozó, de eddig akárhány srácnak mondtam, mindegyik megkérdezte hogy kell-e félnie, stb...

Miért?

18l


2014. márc. 1. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2014. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, Első. Tényleg :D
2014. márc. 1. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik, apuci rögtön lenyomoz róluk mindent. a minden alatt azt értem, hogy néha cigiznek meg a tilosban vizelnek meg naccsávóskodnak az utcán
2014. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert van fegyvere és hozzáfér a személyes adataihoz (főleg, ha volt már előzetesben vagy hasonló).

De még mindig jobb mintha katona lenne az apukád.

2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert Rendőr-nyomozó :D 1es voltam
2014. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudom már hol hallottam hogy a családban volt egy rendőrkapitány, aki elnézte a lánya udvarlójának hogy simliskedik, és amikor lebukott a srác, magával rántotta az apukát amiért hallgatott egy rendőrségi nyomozás során.

Szóval én sem keresném a lány társaságát, mert mindig félnék ha gyorsan mentem valahol meg ilyenek, na mindegy ez van

21F

2014. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utálom a rendőröket, szóval együtt tudok érezni a többi sráccal! A rendőrök az élő fába is belekötnek, az ártatlan embereknek is bújkálni kell előlük! Tapasztalat...
2014. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg úgy gondolják, van félnivalójuk?
2014. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolat közben még örülhet is, hogy van rendőr-ismerőse (feltéve, ha az apuka kedveli), na de a szakítás...
2014. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
spangliznak akikkel randizol :D
2014. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!