Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem néhány tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem néhány tanácsot, hogy hogyan lehetnék érzelmileg erősebb?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rossz dolog történt már velem de ennek ellenére van, hogy egy rossz szó miatt is napokig rosszul érzem magam. Hogyan lehetnék erősebb? Önbecsülésem sincs sok :/

de változtatni szeretnék.



2014. márc. 1. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nincs önbecsülésed?
2014. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert sokan mondták már, hogy nem érek semmit még a szüleim is :(
2014. márc. 1. 17:43
 3/5 anonim válasza:
A legrosszabb dolog, mikor a szülők mondanak ilyet a gyereküknek. Tudod, az anyukám is mindig ilyeneket mondott régen. Az hogy a szüleid bántanak örökké benned lesz, idővel kevésbé, de mindig ott lesz. Mindenki rosszul érzi magát, ha bántják még akkor is, ha egy olyan ember mondja, akinek aztán a legkevésbé sem szémít a véleménye, hisz a legtöbb ember csak a negatív kritikákra emlékszik akarva akaratlanul. Én mindig úgy voltam vele, hogy ha erős vagyok és úgy teszek mintha nem venném fel akkor egy idő után már nem bántanak. Persze az hogy úgy tettem nem jelentette azt, hogy belül nem volt rossz. De szerintem a legfontosabb, hogy igenis becsüld magam, mert érsz annyit mint bárki más, sőt lehet még többet is! És nem hiszem, hogy te olyan lennél, de ha valaki bánt, akkor ne bántsd te is (tudom ez a legkönyebb) hanem gondolj arra hogy te ezerszer jobb ember vagy és ez csak őt minősíti hogy így bánik másokkal. Azok akik mást bántanak még gyengébb emberek, mint te csak ezzel akarják elterelni a figyelmet a saját gyengeségükről. Remélem érted, hogy mire gondolok és tudtam valamennyit segíteni.:)
2014. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

ugorj bele olyan élethelyzetekbe amik kényelmetlenek vagy tudod, hogy nehéz, megterhelő és normál esetben minden porcikád azt mondja, hogy jajj csak ezt ne..

ezek a szituk mind mind sikerülni fognak, de ha nem akkor maga az, hogy megmerted próbálni már siker élményt ad.

így önbizalomra fogsz szert tenni

2014. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És kit érdekel mit gondolnak Rólad mások?

Engem nagyon hidegen hagy még a szüleim véleménye is. Már a r*banctól kezdve a szánalomig mindent fejemhez vágtak (alaptalanul), de engem annyira nem érdekel, ilyenkor csak mosolygok és azt mondom az illetőnek, hogy "viszont Te egy nagyon jó ember vagy." Ha ezt mondod nekik, arra képtelenek reagálni, mert azt várják, hogy Te is szidd őket. Így meg nem fognak tovább szidni, mert akkor ők fognak rosszul kijönni belőle.

2014. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!