Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy nagyon rossz szokása.Mindig amikor rágógumizik,állandóan lufikat fújkál belőle,pukkantgatja,csattogtatja és ez engem nagyon idegesít.Nagyon nagyon szeretem és félek neki megmondani,hogy ezt ne csinálja,mert mi lesz,ha megsértődik és elhagy,mondjuk ő is annyira szeret engem mint én őt.

De valahogy meg kéne nekem mondani,hogy ezt ne csinálja már,mert ez az egy zavar.Tényleg nagyon rendes,kedves,aranyos helyes srác,már egy fél éve együtt vagyunk és nem szeretném elrontani a kapcsolatunkat,belehalnék,ha elhagyna nincs vele soha semmi baj,de ez az egy idegesít és zavar.Eddig még nem szóltam neki,mert mégis csak egy 35 éves felnőtt férfi és rájöhetne,hogy ezt nem íllik,de eddig még nem. Szerintetek mit csináljak,hogy mondjam meg neki?Nem szeretném,ha elhagyna.

28/L



2014. márc. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
egyenesen, "ne csináld ezt"
2014. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülnöd kéne, hogy csak ennyi gond van a kapcsolatodban.
2014. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
egyébként a kérdésed alapján még nem vagy 28 éves. egy ilyen semmi kis dolog miatt hogy tudsz ennyire kiakadni?
2014. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Úgy simán a száddal, hogy Ne csináld, mert idegesít... HA tényleg ekkora a szerelem, akkor biztos megérti...
2014. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg csak ennyi a gond ami nem is gond,de engem ez zavar.
2014. márc. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!