Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett egy kollegám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy kollegám, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Kedvelem, aranyos, valahogy megvan a közös hang köztünk, időnként jókat beszélgetünk, viccelődünk, de csak a kollegák közötti normális szinten.

Nekem több éve tartó kapcsolatom van. Ő ezt tudja, és nem is nyomul, maximum kis apróságok.. néha meglep egy csokival, ilyesmi. Mióta valakitől megtudtam, hogy belém szeretett, zavarban vagyok, és látom, hogy ő is, mert egyszerűen nem tudom hogyan viselkedjek és azt hiszem ő sem. Vélemények?


2014. márc. 2. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, vagy ne fürödj 2 hónapig és lekoccol magától. XD
2014. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem akarom felhozni a témát, és ha ő sem, akkor ez olyan patt helyzet. kicsit bennem van, hogy ha továbbra is kedves vagyok vele, akkor azt gondolja, hogy tetszik nekem.
2014. márc. 2. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Áruld el neki hogy nem tudsz főzni, sose látod többé.
2014. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig. Semmi oka azt hinni, hogy viszonzod.
2014. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ígyis-úgyis csendben felőrli, vagy hozzászokik. Tudom, hogy milyne ez, csak az én kolléganőm ezt legalább nem tudja.
2014. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok munkatársak, mióta tart ez?
2014. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
októberben kezdett nálunk, az elejétől szimpatizálunk, kb. december óta beszélgetünk többet.
2014. márc. 2. 01:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem a patthelyzetet, te ne hozd elő a témát, amúgy is mennyire biztos az a "valakitől megtudtam" ?


De azért határozottan hűtsed ezt a dolgot, nem kell eltörni semmit, csak világos legyen neki, hogy most leépítés folyik.

2014. márc. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy kolleganőmnek mondta, aki utána odajött és elmesélte. Meg egyszerűen kiolvasható a tekintetéből is. Ahogy rám néz, ahogy hozzám szól.
2014. márc. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!