Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt egy kérdés korábban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt egy kérdés korábban, valaki meg szeretett volna ismerni egy népszerű csajt az oldalról. Ki volt ez a lány?

Figyelt kérdés

Valaki kiírt egy kérdést, hogy szívesen megismerné xy-t (egy elég népszerű lányt itt gyk-n), és tanácsot kért hogy mit írjon neki. Elfelejtettem már ki volt az a lány. Pedig csomóan írtak hogy ők is szívesen ismerkednének vele. Valaki emlékszik erre a kérdésre? A kérdést sem találom már sehol sajnos.

Arra lennék kíváncsi ki volt a szóbanforgó leányzó :D



2014. febr. 24. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
200 ilyen kérdés volt
2014. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kint van a neve akkor eléggé leszűkül a kör kb 5-6 lányra.

De most nem írom ki kik azok. Van egy erős sejtésem kire gondolhatott de ő most nem kíván egy időre visszajönni gyk-ra. :)

2014. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem leszedhették már :/ mert próbáltam google-ben is keresni a saját kommentemre, meg a kérdés szavaira is, de semmi
2014. febr. 24. 21:27
 4/9 A kérdező kommentje:

az volt a helyzet, hogy kint volt a neve egy darabig, de elrejtette

ugyanis google-ben simán rá lehet keresni az itteni felhaszálónevekre, és akkor látod az illető kérdéseit és válaszait

de rákerestem anno a lány nevére, és semmi

szóval ismerték ugyan csomóan, tehát nyilván kint volt sokáig a neve

de elrejtette

2014. febr. 24. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
hm... ha már anno rákerestem, az előzményeim is megnézhetném :DDD
2014. febr. 24. 21:28
 6/9 A kérdező kommentje:
meg is van :D erre gondolhattam volna előbb
2014. febr. 24. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
na és ki az?:D
2014. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem árulom el, mindenki elkezdené zaklatni szegényt :D
2014. febr. 24. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mintha ne lenne egyértelmű...
2014. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!