Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ertelme, hogy valaki jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme, hogy valaki jo csaj legyen, jo ruhakkal, cipokkel, ha soha nem szeretik viszont?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van, hogy mindenki jon azzal, hogy "jaj, de szep vagy", meg "micsoda no", blablabla, megis soha nem keped engem viszontszeretni az, akit en szeretek.

21L


2014. márc. 2. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már kezdenek a belső tulajdonságok fontosak lenni, nem elég a ruházat és a külső...
2014. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha kicsit a belső értékeid tuningolásával is törődnél, elérnél vele valamit. Nem túl vonzó, ha valaki ennyire felszínes.
2014. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Ez csak a külső,de hol a többi?
2014. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart. Ha belül nem vagy jó csaj, akkor semmit sem ér az egész. És hiába vagy belül jó csaj, ha a külsődet elhanyagolod. A kettő kéz a kézben jár.
2014. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ma már a legtöbb nő ki tudja magát pingálni szépre meg csinosra, olyan sok eszköz áll a rendelkezésükre. Szóval külsőre sok szép nő szaladgál az úton, úgyhogy ez önmagában már kevés. Valami jó belső tulajdonságot is villantani kéne.
2014. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A belsommel sincs semmi gond. Barkivel beszelek rogton megjegyzik, hogy "jokat lehet veled beszelni + hulyulni", megis soha senkivel nem jon ossze a dolog.
2014. márc. 2. 18:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Szeressük egymást.
2014. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fontos a belso. Barkivel elbeszelgetek(fuggetlenul attol, hogy tetszik vagy sem), nem teszek keresztbe az embereknek, sot ahol tudok segitek. Mindenkivel baratsagos vagyok, de igyse jo.
2014. márc. 2. 18:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Minek sürgetni?majd jön
2014. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De mas ilyen korban rengetegszer volt szerelmes(ugy, hogy viszonoztak), boldog volt. En soha nem voltam boldog, mindig csak platoi szerelemben volt reszem.
2014. márc. 2. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!