Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon miért lehet?

Figyelt kérdés

Egyes "pasik" körül miért van folyamatosan sok helyes lány?Sokat utazok nap mint nap és van egy bizonyos férfitípus,aki mindig a legszebb,legokosabb lányokkal van együtt,mondjuk 2-3-mal és ezek közül 1 a barátnője,de a többin is látszik,hogy megvesznek érte.Nevetgélnek,kedvesek vele,jók kedvük van.Külsőre ezek a férfiak kb.180 cm magasak,átlagos,de kicsit izmos alkatúak(de nem kigyúrt egyáltalán),sötét rövid hajuk van erőteljes arcszőrzettel és mély hanggal,valamint elegáns hosszú szövetkabátokban vannak(tél van :D),fekete vagy barna lakkcipőben vagy csizmában.Belsőleg fogalmam sincs milyenek,külsőleg számomra semmi extra,de ezek szerint ez a típus a legtöbb helyes lány zsánere?

Én nem ilyen vagyok,magasabb(190cm),atletikusabb alkatú szálkás izmokkal(hosszú végtagok),gyerekes arcom van,amin szőrzetem még nincs is pedig 20 éves vagyok és az öltözködésem sem ez a gentleman-es vagy hogy nevezzem,ilyenkor bőrdzsekit hordok simán egy pólóval és csőnadrággal(nem b_zisan szúk,de nem is bő)és sportcipővel.Úgy vettem észre tőlem inkább undorodnak a lányok,nem szeretik ha rájuk nézek,sosem szemeznek vagy mosolyognak,próbálják eltakarni magukat előlem.Nincsenek is lány barátaim,barátnőm sem,pedig nem mondanak csúnyának,csak egyiknek sem vagyok az "esete",mert kisfiús az arcom.Nincs ezzel semmi bajom,nem vagyok önbizalomhiányos,vidám vagyok általában...csak ez az ellenséges viselkedés bántó igazán,még barátkozni sem tudok velük,ezekkel a fiúkkal meg tök kedvesek.:(


2014. márc. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó csajosan hosszan fogalmaztad meg.Egyetlen ok miatt nem figyelnek rád a lányok:

Nem vagy jóképű!

2014. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ennyi az egész?A jellem nem is számít,csak jóképű legyen a pali? :D

Ezt nehezen hittem el eddig is,én nem keresem egy szép lány társaságát,ha nem tudok kijönni vele vagy teljesen más az érdeklődési köre,felfogása(nem egy példa volt már rá).

2014. márc. 2. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es kiegészíteném még azzal,hogy hiányzik belőled a szimmetria és a kisugárzás.
2014. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szimmetria? :D Már hogy értve?

Kisugárzásom meg igenis van.

2014. márc. 2. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

El lehet dönteni, hogy mi a fontos: hogy körberajongjon egy csomó lány vagy hogy legyen egy, aki igazán számít, akit szeretsz és viszont. Előbbi csak a kiváltságos keveseknek adódik meg, utóbbi mindenkinek előbb-utóbb.


Ha az első a fontos, akkor igen, dolgozz meg érte, hogy jól nézz ki.

2014. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező,én is ezt érzékelem,s én sem tudom magamnak megmagyarázni,hogy miért van ez...Talán mert nem vagyunk jóképűek.Ilyenkor haragudni szoktam azokra a lányokra,akik rám se néznek...De reménykedek!! 18/f
2014. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennél többet nem tudok tenni azért,hogy jobban nézzek ki,az arcom ilyen és kész.
2014. márc. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!