Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el őt?

Figyelt kérdés
Voltam ezen a hétvégén egy versenyen. Volt ott egy lány is, őt szeretném elérni, megismerkedni vele. :) A nevét tudom, de nem tudom... Csak úgy facebook-on bejelölni, ráírni hát nem tudom. Mit írhatnék neki? A versenynek van követező szakasza, de az májusban van, nem akarok addig várni. :) Mit tennétek a helyemben?

2014. márc. 2. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyi életképtelen embert ird meg neki hogy nincs e kedve találkozni-e veled elmenni valahova,jó lenne hanyagolni az ilyen kérdéseket már...
2014. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyújtsd ki a karod
2014. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"ennyi életképtelen embert ird meg neki hogy nincs e kedve találkozni-e veled elmenni valahova,jó lenne hanyagolni az ilyen kérdéseket már..."


Nem egy városban lakunk, tehát mondj jobb ötletet.

2014. márc. 2. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni vele a versenyről, majd írd meg neki, hogy gyakorolhatnátok közösen a következő fordulóra (vagy valami)!
2014. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!