Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet változtatni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet változtatni azt ahogy érzek iránta? (leszbikus, tanár)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy van egy tanárnőm akiért nagyon odavagyok. Rég éreztem így bárki iránt is... A dolgok még tavaly kezdődtek,amikor elkezdett tanítani engem és kezdtük jobban megismerni egymást. Év végén történt egy-két olyan dolog amit sosem tudtam igazán hova tenni. A lényeg az volt,h segített nekem valamiben és miközben dolgoztunk rajta folyamatosan tartottuk a szemkontaktust,s volt olyan pillanat amikor elég hosszú időre összeért a kezünk...s ez nem zavarta őt. Meg állandóan olyan érzésem van mintha órán csak nekem magyarázna,néz a szemembe irrelevánsan hosszú ideig s közben mosolyog,amit persze viszonzok. Aztán volt h beszélgettünk és miközben gesztikulált rátette a kezét az enyémre és ehhez hasonló dolog. Aztán nyáron találkoztunk is. Egész sok időt együtt voltunk,beszélgettünk. Majd szeptemberben kezdődött minden előlről...

Azt kell tudni róla,h idősebb jóval mint én és h hetero kapcsolatban él(bár szerintem nem szerelmes a barátjába).

Nem vagyok hülye,tudom h soha semmi nem lehet köztünk mégis akarom őt... Nekem mindig is az idősebbek jöttek be,sőt velük tudom magam jól érezni igazán. Más tanárokkal is jóban vagyok a mai napig. S szeretném,ha vele is lehetne,mondjuk egy barátságszerűség...

Szerintetek lenne ennek értelme? S ha igen,akkor "kezdjek" bele most vagy majd ha végeztem a sulival? Én tényleg nagyon szeretném őt jobban megismerni,"lógni" vele,beszélgetni vele mindenről,mert ő nagyon okos,pörgős nő.

Csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi! Kérlek,osszátok meg velem mit gondoltok erről az egészről! Thanks in advance!


18/L



2014. márc. 2. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis akartam már írni egy forgatókönyvet, mert érdekel a filmezés. Viccen kívül, szívesen írnék egyet erről a kapcsolatról. Jó kis leszbikus film lenne.
2014. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cukik lennétek. :)
2014. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ti, is ezt gondoljatok fiuk amikor 2 lany az jo de amikor 2fiu hanynom kell !! De amugy egyet ertek a meleg fobiatokal!! Baratkozatok osszw es mennyetek a szertarba meg gumi semm kel :D XD
2014. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Hát én elég sok ilyen tanár-diák-leszbikus sztorikat olvastam itt, szerintem a tiédet is már, na de ez nem is lényeg. Nézd én nem akarlak megbántani de szerintem ebbe te gondolsz bele többet, mint ami valójában van. Egy tanár sokkal közelebb van a diákjaihoz mint pl egy olyan nő, aki nem tanár. Amit itt leírtál és úgymond "jelnek" vetted, az nálam több nő tanárral is megtörtént, és mindegyik úgyanúgy heteró volt, valamelyik már családos. Nem is feltételeztem mást róluk, hiszen tudtam egy tanár-diák viszony sokkal bensőségesebb, már amelyik tanár ilyen persze, nem mindegyik. Szóval szerintem ezt hagyd, tényleg nem megbántásból de azt szerintem te is tudod, hogy ebből valószínű nem lesz több. Már csak azért is mert kapcsolatban van, azt mondjuk pl nem értem, hogy te azt honnan feltételezed, hogy nem szereti??? Mert ehhez már az ő kapcsolatát is ismerned kellene, szóval feltételezgetni meg felesleges, csak azért hogy bemeséld magadnak az ellentettjét. Amúgy ha bármi kérdésed van szívesen segítek, én is így vagyok valakivel aki idősebb, de ő nem tanár...
2014. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van #4! és nagyon is tudom,h semmi sem lehet ebből. de barátkozni attól még megéri,nem? vagy sosem fogom majd túltenni azon ahogy érzek iránta és csak rosszabb lesz ha még jobban jóba leszünk?

onnan,h ismerem annyira h tudjam miért vagy mikor lelkes. és ha a pasija szóba kerül akkor nem az. plusz nem beszélgetne velem este 7kor is az iskolában,ha annyira vágyna haza(és kb mindennap addig van benn). és igen,lehet h én gondolom bele,de direkt figyeltem és mással nem ilyen. vagyis nem ennyire ilyen...

de ez csak álom :) csak jó lenne túl lenni rajta mert nem tudok addig egy rendes kapcsolatot kialakítani mással,amíg a szívemben ő van..:/

2014. márc. 3. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is jó lenne a tanár-diák leszbukis film..:) én is éreztem/érzek tanárnő iránta... és tudom h nem lesz semmi köztük soha ..:/ :)
2014. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is jó lenne a tanár-diák leszbukis film..:) én is éreztem/érzek tanárnő iránta... és tudom h nem lesz semmi köztük soha ..:/ :) 18/L
2014. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"leszbukis".. :D Na jól van na, tudom hogy csak egy elírás, de akkor is vicces kiejtve

(Mellékesen kérdező: ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak megakadt a szemem ezen a szón)

2014. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

kedves kérdező,

ne hallgass a fenti, rossz indulatú kommentekre, nem éri meg!

én is voltam így, azt tapasztaltam, hogy nincs recept, minden szituáció más, csak a saját helyzeted tudod megítélni, és egyedül csak te tudsz dönteni. tudom, ez nem hangzik biztatóan, de biztos vagyok benne, hogy megvan az erőd. másképp nem kerültél volna ilyen helyzetbe :)

én barátkoznék vele, ha valaki fontos számunkra (akármilyen emberi kapcsolatban, legyen az barátság, család, szerelem stb.), meg kell ragadni a lehetőséget, vele lenni, megismerni, éreztetni, hogy fontos számodra. rengeteg kifejezési módja van a szeretetnek. bár arra vigyázz, hogy a többi diák vagy tanár előtt ne hozd kellemetlen helyzetbe. egy idő után elmondhatod neki az érzéseid, bár azt tanácsolnám, várd meg, amíg végzel a sulival. ha jól értem, 12-es vagy, az már nem sok idő, addig is megismerheted. utána sokkal szabadabb lesz a kapcsolatotok, több minden belefér, és valószínűleg az is kiderül, hogy van-e jövője az egésznek.

tudom, hogy nehéz, de próbálj meg pozitív maradni, gondolj arra, hogyha nem is jön össze, egy gyönyörű tapasztalattal gazdagodtál, megismertél egy csodálatos embert, ezt már soha senki és semmi nem veheti el tőled, lelkileg gazdagabb lettél. és ne feledd, vannak sikersztorik is.

és a mindenit, csak most látom, hogy ez már egy tavalyi kérdés :)) mesélj, mit történt?! nagyon kíváncsi vagyok!

minden jókat neked és is írj :)

2015. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziaa! Mi tortent vegul? Nagyon erdekel, mert hasonlo szituban vagyok en most:/
2021. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!