Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen érzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen érzelem lehet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel barátnők vagyunk nagyon jóban vagyunk már évek óta és sokszor van úgy hogy nálam alszik vagy pedig én nála mostanában ez nagyon sokszor megtörtént.. és egyre inkább úgy érzem hogy ha nincs itt akkor hiányzik vágyom a közelségére az érintésére arra hogy összebújva aludhassunk reggelit készíthessünk közösen filmezhessünk este az ágyban stb.. na most szexuálisan nem tudom hogy vonzódom-e hozzá vagy sem :D

18/l



2014. febr. 18. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy enyhe biszexuális hajlamod sztem. Nincs ezzel semmi baj. Legalábbi felőlem nem. Ez a mai világben már tök normális.
2014. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nagyon jó, hogy pont én megláttam ezt a kérdést. Induljunk ki abból, hogy az ember társas lény. Az, hogy melletted van, melletted alszik, némi bizalmat, biztonságot jelent. Olyan dolgokat, amiket az ember általában tudat alatt egy kapcsolathoz párosít. Persze valószínűleg van némi nyitottságod a saját nemedre is. Hogy mennyire vagy rá nyitott, arról fogalmam sincs. Az is lehet, hogy csak egy kicsit. Ez már elég, hogy örömérzetet okozzon, hogy melletted van. Ha nem tudod, hogy vonzódsz e hozzá szexuálisan, akkor szerintem nincs vele bajod. Lehet, hogy nem vonz úgy, mint egy férfi, de talán még vonzhat is. Persze tapasztalat hiányában nem is tudod, milyen ;). Szóval igen, könnyen lehet, hogy biszex vagy. Imádok az ilyen szexuális meg lélektani dolgokkal foglalkozni. Mindig érdekes... 24F
2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!