Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm még mindig a volt barátjáról álmodozik?

Figyelt kérdés

Két évig voltak együtt, a lány fülig szerelmes volt belé, de aztán eldurvultak a dolgok, folyton veszekedtek, a kapcsolatuk utolsó pár hónapjában már csak a szex miatt voltak együtt, amúgy kb. rühellték egymást. A barátnőm mindent őszintén elmondott, az elejétől a végéig, hogy mit érez. Azt mondta, úgy érzi, hogy szexuálisan jobban illett a volt barátjához. Tökéletesen passzoltak, szenvedélyes volt a srác, odaadó, figyelmes, jól csinálta, stb. Azt mondta, külsőleg nagyon vonzónak tartja a srácot még mindig, de engem sokkal jobban szeret, a személyiségemet. Azt mondta, sosem dobna ki engem érte, csak lappang benne ez az érzés, ez a szexuális feszültség, amit az a bunkó hagyott maga után. Mert hogy tényleg egy tuskó volt, de szexelni azt nagyon tudott. Azt is mondta, hogy a volt barátjában tetszett a titokzatossága, a kiszámíthatatlansága, ami mindig is hiányozni fog neki. De persze engem attól még jobban szeret. Azt is mondta, hogy tudja, hogy most egy idióta hisztis libának tartom, és nyugodtan dobjam ki, mert megérdemelné azt is. Enyém a döntés. Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?

A csaj 19 éves, én 20., a másik srác is 20.


2014. márc. 2. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen csajból tuti kiábrándulnék. Nem az előző kapcsolata miatt, hanem azért, ahogy veled bánik. Undorító ez a játszma.
2014. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 QueenRavenna ***** válasza:
Én dobnám.
2014. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 juliusboldog ***** válasza:
Értékelendő az őszintesége, viszont lehet ez pont olyan dolog, amit nem kellene teregetnie előtted, mert ezzel fájdalmat okoz neked. Mondjuk ha túl sokszor előkerül ez a téma, akkor az már fura... Nem ismerem a lányt, de lehet nem mondana nemet az exére, ha úgy adódna a helyzet...
2014. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj te tudod, de szerintem az nagyon nem oké hogy a volt pasijáról így gondolkodik miközben neked azt mondja hogy szeret téged.
2014. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 juliusboldog ***** válasza:
De szerintem egyszerűbb, ha barátokkal beszéled ezt a témát meg, vagy inkább már a barátnőddel nyíltan, mondd el neki, hogy ez rosszul esik neked, itt lehet bogarat ültetünk a füledbe, de a ti kapcsolatotok csak kettőtökre tartozik és csak ketten tudjátok megoldani az ott felmerülő "problémákat".
2014. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy kicsit ki is ábrándultam belőle, de még mindig szeretem.. Nem tudom, mit kezdjek ezzel.
2014. márc. 2. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, nehezen, de dobtam, nem bántam meg.
2014. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A volt barátja amúgy nem nyomulna rá. Utálja, semmit sem érez már. De annyira rossz ez.. Annyira örültem, hogy egy ilye gyönyörű és okos lány egyáltalán észrevett, és akkor ezt kapom... Átok, hogy egy jó pasival járt előttem.
2014. márc. 2. 21:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Barátom, ez a csaj szakítani akar veled.

Csak éppen nincs hozzá gerince, így azt akarja, hogy te tedd meg :S

2014. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak még nem vagyok eléggé elkeseredve (20 év, nulla kapcsolat) - de nem lennék szamár ebben a játékban.
2014. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!