Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy semennyire sem népszerű fiúval?

Figyelt kérdés

Nincs semmi defektem,rosszul sem nézek ki,csak régen elég csendes voltam és betagozódtam az alsóbb klikkbe.Onnan aztán nem tudtam kitörni,nem fejlődtem valami nagyot szociálisan..

Persze vannak haverjaim,szoktam néha programokra járni,és ellenségeim nincsnek,edzek,táncolok,zenélek kedves vagyok,némi humorral de egyáltalán nem vagyok egy keresett,társaság kedvence valaki akire 5-en köszönnek a folyosón,meglepetést raknak a szekrényébe stb..Csak egy szürke valaki.

Talán ha lesz barnem átnőm/bekerülök egyetemre,ez változik.

Járnátok ennyire népszerű fiúval?

18/F


2014. márc. 2. 21:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
barnem egyenlő barátnőm
2014. márc. 2. 21:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj ezen. Majd úgy is változik még ez.
2014. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mind azt fogják mondani, hogy igen, és még komolyan is gondolják. De járni valahogy senkinek sem akaródzik veled.
2014. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak ilyennel járnék. Kinek hiányzik az, ha megyünk a barátommal valahova, minden sarkon felbukkan valami haverja...?
2014. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a lényeges hogy egy fiú mennyire népszerű, hanem az, hogy mennyire kedves vagy milyen jó tulajdonságai vannak.
2014. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En pont szivesebben lennek olyan sraccal, akiert nem nyaladzanak folyamatosan a csajok meg a haverok. Az exem ilyen volt, es ilyen szempontbol nem is volt vele gond soha. A mostani baratom pont az ellenkezoje, es elegge frusztral, mert en is sokkal befordultabb vagyok, meg kevesbe tarsasagi.
2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen :D
2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az a fontos, hogy nekem tetszik. Kit érdekel hányan tudják a nevét?

Sőt.. minél többen ismerik annál több a pletyka errefelé, úgyhogy nem gond szerintem :D

16/L

2014. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiú vagyok, másfél éve együtt vagyok a barátnőmmel.:) Hidd el, hogy amikor legkevésbé számítasz egy kapcsolatra, akkor kapod meg!:) Kitartás tesó!
2014. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!