Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa és/vagy támadásra okot adó az, ha valakinek a fekete bőrű férfiak a gyengéi?

Figyelt kérdés

Először is szép estét kívánok Mindenkinek! :)

Másodszor szeretném megkérni azokat, akik rosszindulattal jöttek ide, hogy távozzanak.


Kezdeném az elején. Az elmúlt évek alatt egyre jobban erősödött bennem a vonzalom a fekete bőrű férfiak iránt. Párkapcsolatom még nem volt egy fekete férfival sem; hosszas internetes beszélgetések, szórakozóhelyi és randi utáni tapasztalat alapján tudok leszűrni a viselkedésükből néhány dolgot.


Amikor valaki kötözködik ezzel kapcsolatban vagy hüledezik, csak arra tudok gondolni, hogy: "Hé, ez nem olyan, mint amikor valakinek az északi típusú srácok tetszenek? Vagy amikor a férfiak a déli, napbarnított szépségekért vannak oda?" Dehogynem! Ezek is ugyanolyan külsőségek... számomra amolyan plusz. Mert szeretném hangsúlyozni, hogy nem minden fekete tetszik. Csak azért, mert valakinek sötétebb a bőre, nem jönnék vele össze. Ennél sokkal több kell de ez mégis egy kis ráadás lenne. Vannak, akik azt mondják, hogy más a viselkedésük is, mint a "miénk". Valahol olvastam és teljesen egyetértek ezzel: a feketék közt is annyiféle ember van, mint fehérek közt.


Miután kiderült a baráti társaságomban, hogy vonz a sötétebb bőr, onnantól kezdve egyfolytában poénkodtak ezzel. Nem volt bántó de én ezt furcsának találom, ugyanis ha én meghallom (nem egy ilyen eset történt), hogy egy fiúnak/férfinak kimondottan az ázsiai lányok tetszenek, elfogadom és semmilyen ellenséges érzés nincs bennem. Nem zavar, ha a szép mandulaszemekről beszélnek, de ha én a telt ajkakat megemlíteném... Olyannal is beszéltem, akinek kimondottan a fekete nők tetszenek. Ha viszont valaki meghallja, hogy egy lánynak/nőnek hozzám hasonló ízlése van, rögtön az AIDS-el jönnek (ami igen, egy létező dolog de Istenem, ne általánosítsunk már!) és a nagy péniszmérettel. Ez utóbbira azt mondom, hogy bár sokak számára kecsegtető mondák lengik körül ezt a témát, engem mégsem ez vonz, még csak nem is gondolok erre.


Tehát a kérdések:

1) Azt gondolom, sok fehér férfiból tulajdonképpen az irigység vált ki utálatot. Olyan érzésem van, mintha azt gondolnák, elvesztik a "nőiket" egy másik rassz miatt. Jól gondolom?


2) Akinek van esetleg tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy külföldön hogy ítélik meg a vegyes kapcsolatokat, leírná? Szeretnék a jövőben külföldön is szerencsét próbálni és remélem, hogy Magyarországon kívül sokkal kevésbé gyűlölködőek az emberek. (Igaz, itt már az is furcsaság, ha egy fekete bőrű egyén felszáll a villamosra. Például Angliában biztosan sokkal jobban hozzá vannak szokva az emberek "sokszínűségéhez" :D)


Szóval, szerintem nem attól lesz valaki jó vagy rossz ember, hogy milyen színű a bőre. Ha csak a történelemre gondolok, a fehér ember követte el a legnagyobb szörnyűségeket. De ettől még nem minden egyes fehér rossz...


Köszönöm annak aki végigolvasta és annak is, aki normális választ ad! :)


2014. febr. 28. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén szólva, belőlem is ellenszenvet vált ki. A feketéket bírom, sok fekete kollégám volt, viszont a legtöbb csaj csak a farokméret miatt vonzódik hozzájuk, illetve a menőzés miatt.


Kis részben talán még az egyes pont is benne van.


Hollandiában tojnak rá, hogy ki kivel, Afrojack pl Holland nő, és (ha jól tudom) dél-amerikai pasi gyereke...

2014. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok fajgyűlölő,de az ember színe az fehér!
2014. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem amíg nem megy ez annak a rovására, hogy a fehér srácokkal már nem is ismerkedsz szívesen, mert egy ideálképet felállítottál magadnak, amibe csak a feketék férnek bele, addig nincs ezzel gond. Járj nyitott szemmel.


1) Azt gondolom, sok fehér férfiból tulajdonképpen az irigység vált ki utálatot. Olyan érzésem van, mintha azt gondolnák, elvesztik a "nőiket" egy másik rassz miatt. Jól gondolom?


Egy része bizonyosan irigység. Ugyanakkor szerintem sok férfinek azért esik ez rosszul, mert a média, a bulvár vagy bármi más által a nőkre erőltetett "vigyél izgalmat az életedbe" életérzés kezd egyre inkább elterjedni és sok nő nem is az általad leírt indokok miatt hajt fel egy ilyen partnert, hanem csak azért, hogy menőzhessen vele és ez által saját magát emelje ki az általa szürkének vélt és látott nő társai közül.

2014. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Minap volt itt egy kérdés a férfiak szemszögéből ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__542.. ) .

Mondjuk a kérdezőnek eléggé beszűkült a látásmódja, ahogy azt én is leírtam.

Szerintem nem csak az irigység, hanem a rasszista sztereotípiák is közbejátszanak, amiket te is említettél. Meg eleve az, hogy néhány ember képes olyan dolgokból ítélkezni, amit nem az ember dönt el. Néhányan azt képzelik, hogy ők jobbak, mert fehérek. Csak egy angol könyvből tudok idézni: ,,It's just an accident that I'm not you and you're not me!" Ezt egy gazdag kislány mondja a vele egyidős szolgálólánynak.

14/L

2014. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos én is azt veszem észre, hogy egyre inkább tűzik ki a nők célpontjuknak a négereket. Az is sajnálatos dolog, hogy idejönnek az országban, szinte nulla nyelvtudással, ha van is egy pici, akkor persze már sztárok az ostoba tinilányok szemében, akik kizárólag amerikai zeneklipekből merítik férfi ideáljukat. Buta, tanulatlan, néha igénytelen, szinte mind. Nemrég, még az oroszlánok elől menekültek és primitív életet éltek, de hála a rabszolgaságnak, nem kellett ezen a szinten megrekedniük.

Az AIDS-et azért emlegetik velük egy lapom, mert miattuk terjedt el a betegség, had ne mondjam, mit csináltak a majmokkal...

Belőlem nem a féltékenység beszél, hanem a rasszizmus, maradjon mindenki ott, ahol született!

2014. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, teljesen igazad van, nagyon szépen összefoglaltad a dolgokat. Az a baj, hogy ezt 3 agysejttel (mint amennyi a feketegyűlölő irigykedőknek van) egyszerűen nem lehet felfogni! Az ilyeneket nem kell komolyan venni.
2014. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Kellemesen csalódtam ebben az oldalban. Viszont...


"Nemrég, még az oroszlánok elől menekültek és primitív életet éltek, de hála a rabszolgaságnak, nem kellett ezen a szinten megrekedniük.

Az AIDS-et azért emlegetik velük egy lapom, mert miattuk terjedt el a betegség, had ne mondjam, mit csináltak a majmokkal...

Belőlem nem a féltékenység beszél, hanem a rasszizmus, maradjon mindenki ott, ahol született!"


Hála a rabszolgaságnak??? Ez most komoly??? Én a világ történelmében a rabszolgaságot tartom az egyik legszörnyűbb ténynek. Mi jogosít fel bárkit is arra, hogy alárendelje akaratának egy másik embertársát csak azért, mert világosabb a bőre? Ajánlom, hogy nézd meg a 12 év rabszolgaság című filmet. Kíváncsi lennék, Te hogyan reagálnál, ha holnap láncok tartanának fogva és szolgálnod kéne valakit azért, mert fehér vagy. Hidd el, ennél még az is jobb lenne, ha minden nap oroszlánok kergetnének és egy viskóban élnél...


Az AIDS-ről egyébként meg annyit, hogy máig nem tisztázott, honnan ered. De tegyük fel, hogy tőlük. Ugye nem mondok neked újat azzal, hogy a melegek körében terjed a legjobban? Ja, tudom, akkor most a melegeket utáljuk. Valakit mindig kell, nem igaz?


Bár mint mondtam, van ez a bizonyos gyenge pontom, nem zárom ki a nem feketékkel való ismerkedést sem. Amit pedig a linkelt kérdés feltevője állít, rám például nem igaz. Stabil párkapcsolatra vágyom, nem "rosszfiúra".

2014. febr. 28. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Csak egy érdekesség:


valahol olvastam, bocsánat, hogy nem tudom felidézni pontosan, hogy bizony az AIDS sem az afrikaiak miatt alakult ki, terjedt el. Amerikai tudósok fejlesztették ki a vírust és amikor rabszolgákért mentek Afrikába, védőoltásnak álcázva adták be nekik, hogy pusztuljanak el, mivel semmirekellő analfabétáknak tartották a feketéket. Szóval, aki lepontozott, az nyalja ki és művelődjön kicsit, mielőtt kattintgat.

2014. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is hallottam és el tudom képzelni, hogy így volt. Olyan hazugságok vannak a könyvekben és olyan butaságokkal tömik sokszor a fejünket... Egyszer valaki például azt mondta, a nagyija egyik régi táplálkozással foglalkozó könyvében az volt írva, hogy a finomított cukor egészséges hatást gyakorol a szervezetre.


Egyébként nem én pontoztalak le, én zöldet nyomtam! :) Megtenném mégegyszer de nem lehet.

Köszi a válaszod! :)

2014. febr. 28. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes dolog, szerencsére akármennyire döntötték le és írták újra az emberek gondolkoásmódját a mesterséges multikulturalista világbéke-utópiára, ami nagy vonalakban egy világégés felé hajtja a világot, maga a tény, hogy egy ennyire távoli emberrel akarsz keveredni ösztönösen ellenszenvet vált ki az emberekből amikor valaki a saját népéből, fajából, nemzetségéből elherdálja genetikai, kulturális hagyatékát. Hogy ez miért fáj nekik? Mert a csoport túlélését veszélyezteti hosszabb távon, a vérkapcsolat a legerősebb kötelék az országok között, a "mindenki az, aminek érzi magát" ideológia a múlt században fércelt gondolat, hogy szétzüllesztsék - első sorban - európát, és meg kell hagyni, elég jó úton haladnak.

üdv Dániából, egy szép új világból

2014. márc. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!