Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőnapra lehet fekete rózsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnapra lehet fekete rózsát ajándékozni?

Figyelt kérdés
Csak mert most olyanokat olvasgattam itt-ott hogy az elvileg a halált szimbolizálja. Hát nem tudom, ha esetleg igen, biztos elég fura gesztus lenne.. "tessék, remélem meghalsz".

2014. márc. 2. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es. nem erről van szó.

persze h az ember a kedvére tesz. de most nem erről beszéltem de mindegy is

2014. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor miről beszélsz? Magyarázd el légyszives, hogy megértsem.

Saját történet: Valentin nap, én beállítok exemhez az ajándékokkal, amiket részben én csináltam, részben vettem. Ő totál elfejetkezett erről, zavarban volt, majd azt mondta, hogy jó, oké, elvisz egy étterembe, válasszam ki, melyikbe akarok menni. Mondok egyet, erre kiakad, hogy az milyen messze van, nem gondolom, hogy annyit fogunk villamosozni. Én csak pislogtam, hogy ezt mégis hogy képzeli. Ettől még az is szeretetteljesebb lett volna, ha összedob otthon két szendvicset és megesszük, mert akkor legalább láttam volna, hogy gondolt rám, de nem. Szóval ha hozzávágsz a barátnődhöz egy lidlös csokrot, amit utolsó pillanatban vettél, az minden, csak nem szívből jövő. Ettől még az is jobb, ha csinálsz 2 hamburgert a fagyasztott cuccból, mert akkor legalább gondoltál rá.

2014. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ahaha, áh ilyesmi itt nem áll fen. Szívesen veszem a rózsá(ka)t. Csak arra voltam kíváncsi hogy milyen szín legyen.


Ezek a kettős színük amúgy nagyon jók. Mármint maga szín kombináció nem is annyira az hogy kettős. Kösz a tippet!

2014. márc. 2. 22:57
 14/15 A kérdező kommentje:
ja és utolsó, ha már van rózsabokrotok, nem tudom mennyire jelenti hogy értesz a virágokhoz de, nem tudsz valami spray-t amitől tovább maradnak életben a vágott virágok?
2014. márc. 2. 22:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos annyira nem értek ennyire a virágokhoz. :) De lehet, hogy a neten van valami erről kapcsolatban.
2014. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!