Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ő mit érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ő mit érez?

Figyelt kérdés

Pár hete egy fiúbarátom bevallotta,hogy tetszem neki.Én visszautasítottam,mert a barátnőm szerelmes belé,ráadásul nem is szeretem.Egy ideig sokat beszélgettünk,majd egyáltalán nem keresett.Írtam neki üzeneteket,de nem válaszolt rá.

Most akkor haragszik?Vagy mivan?Mért nem látja az üzeneteimet?Azért nem látja,mert nem akarja vagy tényleg nem látja?



2014. márc. 3. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát biztos rosszul esett neki. Szerintem keresd meg a suliban és beszélgessetek el vele. Biztos jól fog esni neki! :)


F/18

2014. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én ha bevallom valakinek,és nem mondja pirul el,vagy legalábbis nem mondd valamit,nyílt elutasításnak vélem! Így többet nem is nyitok felé :) Ebből kifolyólag,valszeg csak nem akarja meglátni :)
2014. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ő ír rám először...akkor mért nem látja az üzenetemet?
2014. márc. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!