Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a viszonzatlan szerelemtől meglehet bolondulni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes vagyok egy lányba akit "szinte" nem is ismerek.De mégis szinte minden percben ő rá gondolok.És amikor meglátom vagy beszélek vele hát akkor inkább arról ne is beszéljünk.

17/L



2014. márc. 5. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok egy fiúval. És szerintem nemkizárt bár egy normális ember nem fog megbolondulni egy szerelem miatt. 14/l
2014. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem figyelsz:D
2014. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

nem


elmúlik

2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elírás hogy te is lány vagy? vagy tényleg? amúgy én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint te, ha akarsz írhatsz privit L vagyok és szintén ez van velem
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg leszbikus vagy, pár éven belül meglátod hogy a leszbikusok a viszonzatlan szerelmek rekorderei. Most lehet hogy úgy érzed beleőrülsz nélküle, de pont ezt jelenti szerelmesnek lenni(vagyis nagyrészt). EL FOG MÚLNI. Ilyen állapotban ez egyátalán nem jó hír, tudom, de így lesz, és el fog jönni a napja amikor visszanézve már nem sajnálod az egészet.
2014. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy érted sosem leszek boldog? Ez azért elég pesszimista.
2014. márc. 6. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a viszonzatlan szerelemtől meg lehet bolondulni igen, de ha elmúlik visszagondolva mar nem is érted majd hogy mit szerettél benne. amugy énis ilyen heéyzetben vagyok. írhtsz ha gondolod.:)
2014. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ugyanez van velem is, ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan:) 16/L
2014. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg. De attól függ mennyire vagy erős.
2014. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!