Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gizda, nagyon alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gizda, nagyon alacsony srác vagyok, milyen hasznos tanácsokat adnátok, hogyan tudnék felhízni izomban és nem hájban lehetőleg 60 kilóra kb?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl nehéz célt sem először, de ha megvan a 60kiló, akkor már úgy érzem több esélyem lenne a lányoknál, nagyobb tömeg nagyobb vonzeőre, valamiért úgy érzem. Eddig csak nagyon pici lányoknál éreztem, hogy bejövök nekik, de sajnos egyre kevessebb a pici lány és úgy látom a mai 13 évesek is ritkán kisebbek tőlem, általában 172-175centisek, szóval jóval magasabbak tőlem! De, ha tömegben nagyobb vagyok tőlük, akkor már lehet esélyem mindenféle lánynál szerintem. :)

2014. márc. 5. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarnád a sportrovatba írnál..te csak a sajnálatra hajtasz.
2014. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először várj 17-18 éves korodig, majd kezdj el edzeni természetesen
2014. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"a mai 13 évesek is ritkán kisebbek NÁLAM, általában 172-175centisek, szóval jóval magasabbak NÁLAM! De, ha tömegben nagyobb vagyok tőlük, akkor már lehet esélye" miért használják olyan sokan ezt a "tőlem" kifejezést... Sosem fogom megérteni!
2014. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin miért divad ez a ”magasabb TŐLEM, kisebbek TŐLEM, nagyobb vagyok TŐLÜK" . Szépen kifejezve a "nálam" hasonlítói határozó raggal ellátott személyes névmást használjuk.


De a kérdésre válaszolva: most fogsz elkezdeni férfiasodni az elkövetkező 3-4 évben, úgyhogy nagyobb esélyed lesz a lányoknál akik akkor már nem lesznek magasabbak NÁLAD!

2014. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!