Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom megszokni?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok mert nincs annyi pénzünk mint régen és utálok csúnya lenni vagyis persze nem vagyok az de annak érzem magam mert nincs pénzem jó ruhákra és sminkekre stb.. eddig nem volt gond mi mennyibe kerül most meg szenvedek,hogy gondolkozni kell mit vehetek s mit nem én így nőttem fel el lettem kényeztetve és nem tudok ezek nélkül élni és a barátom miatt is izgulok,mert nem jártam edzeni és hiába vagyok vékony nem vagyok olyan formás és biztos észre vette,hogy nem vagyok olyan jó csaj mint mikor összejött velem és folyamatosan ezen kattogok sajnos munkám még nincs pedig ez lenne a megoldás csak nehéz találni.
2014. márc. 5. 21:51
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
Vagyis lenne munkád csak az nem lenne jó?
2014. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Könyörgöm! Elhiszem, hogy problémád van, de azért tagoljuk már a mondatokat! :(
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem lenne munkám csak az lenne a megoldás mert akkor lenne pénzem csak nehéz találni munkát már beadtam pár helyre várom,hogy értesítsenek.
2014. márc. 5. 21:57
 4/16 anonim ***** válasza:
First world problems...
2014. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

na! addig viszont elmehetsz kerteket ásni. mozogsz is edzel is , ingyen van gyakorlatilag az edzőterem, lesz kis pénzed míg kapsz rendes munkát.

Vagy vannak fatelepek ahová segédmunkásokat felvszenek az is jó edzés.

Sport + friss levegő + figyelemelterelés + pénz egybe.

Ja és nap végére elfáradsz annyira h nem lesz gond ha megint tökfőzelék lesz a vacsi.

2014. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ezek mind olyan lényegtelen dolgok, nem veszed észre?
2014. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nőként kertészkedni meg fát vágni? te normális vagy?

Tudom mehetnék takarítani meg stb de nem fogok lealacsonyodni ilyen szintre mert 21 évesen nem fogok kulizni pár ezerért vagy robotolni gyárban akkor inkább megölöm magam.

2014. márc. 5. 22:10
 8/16 ASOT ***** válasza:

akkor meg is érdemled!

Te az a fajta vagy aki inkább éhen halna mintsem felemelne egy fűrészt.

Menj akkor takaríts.

2014. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mekkora egy hisztis pics****a vagy te :)

Ezek valóban az élet nagy gondjai. Nem tudlak sajnálni.

2014. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem neked részt kellene venned egy olyan programban, mikor jómódban élő embereket visznek el pár hétre harmadik világ beli helyekre, hogy megtapasztalják milyen az, ha tényleg nyomor van.
2014. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!