Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek a pasija teljesen beszabályozza az életét hogy bírják? Hogy lehet az ilyet megszeretni, megszokni?

Figyelt kérdés

azt hogy csak az ő engedélyével mehetsz bulizni vagy teljesen megtiltja, hogy minden nap kötelezően fel kell hívni többször és be kell számolni neki mindenről, hogy a szabadidőd legnagyobb részét vele kell tölteni...hogy megy a hiszti ha pár percre eltűnsz a géptől...

hogy lehet ezeket türelemmel viselni és kezelni sőt, évekig szeretni és benne lenni ebben az állapotban?

mi a titkotok, hogy lehet ilyenné válni, örüln az elnyomásnak?

az összes kezdődő kapcsolatom ezek miatt fut zátonyra mert nem bírom tolerálni ezeket a dolgokat.


2012. nov. 12. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne a pasim, akkor nem lenne a pasim :D
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 6 évig bírtam....ne kérdezd hogy....
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
próbálj meg kompromisszumot kötni és beszélni vele, hogy egy kicsit engedjen, és legyen bizalma feléd
2012. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt sokáig nem lehet bírni. Keress mást, nem minden pasi ilyen!
2012. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nem maradnék sokáig egy ilyen pasi mellett. Nem vagyok az a típus, akinek sok szabadságra lenne szüksége, de azért vannak határok.
2012. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de szerintem sehogy. Jól is teszed, ha kiteszed az összeset. Egy kapcsolat nem egymás birtoklásáról, hanem egymás kiegészítéséről kell hogy szóljon. Majd jön egy normális srác, akivel nem lesz ilyen gond. Bár... Ha picit belegondolok, a "normális srácok" esnek nálad mindig az ún. "legyünk inkább barátok" kategóriába... Az, hogy mindig a "dominánsabb" egyedeknél kötsz ki, legalábbis erre utal. Úgyhogy nem könnyű...
2012. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen ez a baj a nőkkel, észrevettem, semmi se jó, mindig a tökéletességet keresik, nem jó ha mutyi mert azzal unalmas a kapcsolat, nem jó a dominánsság se , mert az meg túlságosan beszabályozz
2012. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

elég társasági emberke vagyok, van 2 társaság akikkel rendszeresen megyek ide-oda, 2 nagyon jó barátom is akikkel találkozok, meg hobbim is.

tehát, egy héten talán 3 délután érnék rá az illetővel lenni és nem is bírom ha folyamatosan csak egy emberrel kell lennem akárhogy is szeretem.

de az a baj hogy mind ilyen birtoklóak akarnak velem randizni meg járni :/

2012. nov. 12. 17:04
 9/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok a fiú-lány barátság híve mert a pasik mindig többet akarnak ezt tapasztalom.

egy fiú barátom van, de ő is csak azért mert úgy alakultak a dolgok hogy mindketten testvéries érzéseket táplálunk a másik iránt.

szóval, ha valakivel nem jön össze a randizós, kapcsolatos dolog, nem "tartom meg" barátnak, egyrészt minek kínozzam úgyis mást akart, másrészt mert barátként sem hiszem hogy másképpen viselkedne, ha egyszer ilyen ragadáncs típus.

2012. nov. 12. 17:07
 10/16 anonim ***** válasza:

szabályozza be majd a gyereke életét...nem az vagy hogy mindent megmondjon és határozzon neked mint egy hülye gyereknek...bár valójában leginkább az ilyennek magával van gondja, méghozzá súlyos....

hagyd ott...

2012. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!