Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan erjem el azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el azt, hogy a lanyok "felnezzenek" ram?

Figyelt kérdés
majdnem 180cm magas vagyok,16 eves,kosarazok(csapatkapitany,iranyito)nemvagyok rossz tanulo, ritkan szemetkedek de azt se lanyoknak mondom es komolyan sem gondolom amit mondtam "szemetkedes ken" mondtam,nemvagyok nagyon sovany de azert sovany vagyok,elegge eros is...valami tippekkel szolgaljatok kerlek :D hogy nezzenek fel a csajok ram nemcsak baratkent

2014. márc. 6. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Állj fel a kis székre, ha beszélsz velük.
2014. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl ne akard, hogy felnézzenek rád! Saját bőrömön tanultam meg, hogy a tekintély egyik alapvető feltétele, hogy ne küzdj a tekintélyért, mert akkor lesír rólad, hogy neked ezért küzdeni kell.


Totál le van szarva, hogy milyen magas vagy, kosarazol e, erős vagy e. Az számít, hogy magabiztos vagy e, van e önbizalmad. Ez ad egy olyan kisugárzást, amivel bekerülhetsz a 'férfi' nevű skatulyába. Ha megpróbálsz megfelelni a nők elvárásainak, akkor lövöd a legnagyobb öngólt, mert egy olyan emberre, aki mások elvárásai szerint határozza meg magát, senki sem tud felnézni.

2014. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Alapból, nem kell ezen görcsölni... miből gondolod, hogy nem néznek fel rád? :)
2014. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dominika72 válasza:
Alapból ha találkoznánk én felnéznék rád :3 :DD mivel 169cm vagyok :S :"DDD
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

néz meg milyen volt Michael Jackson :D

De ezt nem viccből mondom nála rendesebb embert nem tudnék mondani ...nők milliói volta oda érte és nem a külseje miatt:) de lehet tanulni akárkitől :)

2014. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!