Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a pontozásos dolgot, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a pontozásos dolgot, csak én tartom szánalmas hülyeségnek?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy minek kell az embereket így beskatulyázni, amikor mind egyformák vagyunk. Senki se természetfeletti lény, és amikor elkezdenek erről a baromságról beszélni élőben vagy filmekben, mindig fogom a fejem, hogy mennyire lehet határtalan az emberi hülyeség. Én pont les..rom, hogy mit gondolnak rólam az emberek, és a kiszemeltem mennyire illene hozzám.
2014. márc. 6. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos csak egy 4-es vagy.
2014. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5-ből biztos!
2014. márc. 6. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint neked már több, mások szerint 1-es párod is volt igaz??

Csak már ha annyira egyformák vagyunk.

Egyébként szerintem is valami hisztiző 2-es vagy.

2014. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, de akkor csak érdekel, ki mit gondolt rólad, különben nem válaszoltál volna vissza az elsőnek. ^^
2014. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem ezeket a 10-hány pontos vagyok lányokat, akik ide kirakják a saját képüket. Komolyan nem tök mindegy, hogy vad idegenek mit gondolnak rólam? De...nekem az
2014. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennyire ismeretlen fogalom nektek az irónia? :D
2014. márc. 6. 08:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el, ebbe mi volt az irónia?
2014. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is olyan mint a szó rövidítések.Mert a jó,nem jó,átlagos az túl semmitmondó de egy számot kibökni sokkal egyszerűbb és azt hiszik ezzel többet elmondtak.Mellesleg nem kell álláspontot foglalni csak kinyögni egy számot.
2014. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!