Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én unom és tartom hülyesé...

Csak én unom és tartom hülyeségnek azt a tanácsot, hogy menjél szórakozóhelyre ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én pont, hogy ott tudok a legkevésbé a lányokkal ismerkedni. Nem lehet normálisan beszélgetni, és egy szórakozóhelyen alapból bizalmatlanabbak. Ennek ellenére itt ha valaki megkérdezi, hol és hogyan ismerkedjen, az mondják neki menjen szórakozóhelyekre.
2013. szept. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az ittenieknek is kb annyi tapasztalata van ismerkedésben mint neked. Vak vezet világtalant...
2013. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

A szórakozóhely nem feltétlenül diszkó. Van olyan is, ahol sok fiatal összegyűlik úgy, hogy még beszélgetni is lehet és hallják is egymás hangját.

Persze lehet ismerkedni szektagyűléseken vagy temetéseken is, de valahogy az számomra nem túl vonzó. :D

A szórakozóhely alatt értsd ezt: olyan hely, ahol fiatalok hétvégén összegyűlnek szórakozni, beszélgetni, neadjisten kicsit iszogatni. Gátlásoktól oldott, pozitív hangulatú körülmények, megkönnyítik az ismerkedést. Az ismerkedés (nem leánykérés!) elutasításának két oka szokott lenni, az ismerkedési kísérlet rossz módja, vagy a mérhetetlenül bunkó lány, akivel kár is szóba állni.

2013. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
^ vagy csak nagyon rossz kedve van es/vagy nagyon szegyenlos
2013. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!